Skip to content

Буду й надалі вчити дітей: вчителька з Дніпра показала фото свого класу, зруйнованого ракетою

Ракетний удар по Дніпру 2 квітня, пошкоджений коледж - Наше Місто

2 квітня росія здійснила чергову ракетну атаку на Дніпро, внаслідок якої постраждали 18 осіб. Пошкоджені дитсадок, коледж, підприємство критичної інфраструктури, також 14 будинків комунальної власності, ОСББ та ЖБК. У 7 комунальних будинках вилетіло близько 700 вікон. Вчителька української мови та літератури Єлизавета на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала фото свого класу, який сильно постраждав від ракетної атаки. Вона написала, що, незважаючи ні на що, продовжуватиме виховувати дітей і розповідатиме їм про сильну і незалежну Україну.

Фото yablunicvit

«До війни неможливо звикнути, і вона ближче, ніж здається.

Я багато можу написати і сказати, але сьогодні у мене немає слів. Одне знаю, що у ненависті немає межі.

Росіяни знищують нас, як націю. І я і надалі буду робити важливу роботу, виховуючи дітей, попри все. Буду надалі розповідати їм про дисидентів, борців за українську незалежність, політичних в’язнів, про Стуса, Симоненка, Курбаса, Світличного, Плюща та багатьох-багатьох інших. Бо знаєте, що в них спільне? Не те, що вони постраждали від репресій, а те, що вони не здалися і не зламалися. Ось що найголовніше.

Мій останній урок вчора перед прильотом був у 10 класі: Леся Українка «Contra spem spero», дуже символічно.

«Так! я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть, думи сумні!», – написала вчителька.

Нагадаємо, раніше ми писали, що комунальники Дніпра оперативно допомагають мешканцям постраждалих будинків на 12 кварталі.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: