Skip to content

Назавжди залишиться 23 роки: в бою поблизу Вовчанська загинув Герой з Дніпропетрвощини

Назавжди залишиться 23 роки: поблизу Вовчанська загинув Герой з Дніпропетрвощини

Війна забирає найкращих українців, патріотів своєї держави, які стоять на захисті нашої країни та борються за її мирне майбутнє. У Гречаноподівській територіальній громаді повідомили трагічну новину – на війні загинув воїн Андрій Дзембак, – пише «Наше Місто».

Жахливий день для кожного – 13 травня загинув мужній воїн, мешканець села Миролюбівка, що на Дніпропетровщині. Це сталося в ході бойового завдання поблизу міста Вовчанськ Харківської області. Хлопець боровся з окупантами до останнього.

«Ми пам’ятатимемо його, як світлу та позитивну людину, з гарним почуттям гумору. В нашій пам’яті Андрій залишиться скромним, стриманим, мудрим і водночас дуже хоробрим», – йдеться у дописі громади.

Чоловікові назавжди залишиться 23 роки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Назавжди залишиться 23 роки: поблизу Вовчанська загинув Герой з Дніпропетрвощини

Фото: Фейсбук-сторінки Гречаноподівської територіальної громади та Миролюбівської гімназії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що додому на щиті повернувся старший солдат Борис Гагуа з Кам’янського. У нього залишилися мати, дві сестри та брат.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: