Skip to content

У Дніпрі від масштабного оновлення міської дитячої лікарні № 6 у захваті і пацієнти, і лікарі

Міська дитяча лікарня № 6 у Дніпрі зазнала масштабного оновлення, яке забезпечило пацієнтам комфортні умови та доступ до найсучаснішого обладнання. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Відділення неврології стало справжнім рятівником для 10-річного Лева з Запоріжжя. Його мама Діана звернулась за допомогою до дніпровських фахівців влітку 2022 року, адже у рідному місті не змогла знайти кваліфікованої допомоги.

Лікує свого сина у неврологічному відділенні і Марія Міхєєва. Вона дізналася про цю лікарню та її фахівців з відгуків інших людей. Протягом першого року життя сина вона постійно водила його на консультації до іншого корпусу цієї ж лікарні, поки неврологічне відділення було на ремонті. Після початку повномасштабної війни жінка змушена була на пів року виїхати до Польщі.

Неврологічне відділення цієї лікарні відкрили ще у 1986 році. За цей час воно стало провідним центром дитячої неврології не лише в нашій області, а й далеко за її межами. Минулого року тут допомогли 2 396 маленьким пацієнтам віком від 1 місяця до 18 років. Серед них – не лише жителі Дніпра, а й вимушені переселенці, які знайшли тут кваліфіковану допомогу та підтримку.

Команда досвідчених лікарів відділення неврології володіє всіма необхідними знаннями та навичками для лікування широкого спектру неврологічних захворювань у дітей. Тут успішно борються з епілепсією, пароксизмальними станами, наслідками перинатальних уражень нервової системи, травмами центральної та периферичної нервової системи, запальними та демієлінізуючими захворюваннями нервової системи, нервово-мʼязовими, хромосомними та генетичними хворобами, вадами розвитку головного та спинного мозку.

Міська дитяча клінічна лікарня № 6 ДМР є однією з небагатьох в Україні, де діти з психоневрологічними патологіями можуть отримати лікування та реабілітацію.

Раніше ми писали, у Дніпрі безкоштовно проводять трансплантацію кісткового мозку.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: