Skip to content

У Дніпрі перевірили роботу резервної котельні, яка після обстрілу 13 лютого забезпечувала теплом 95 будинків

У Дніпрі перевірили роботу резервної котельні, яка після обстрілу 13 лютого забезпечувала теплом 95 будинків

У Дніпрі під час інспектування черговий по місту перевірив роботу резервної котельної КП «Коменергосервіс». Завдяки їй вдалося врятувати від холоду 95 житлових будинків, 7 садочків, 7 шкіл та 2 медичні заклади після ворожих обстрілів, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-служубу міськради.

У 2021-му тут зробили капітальний ремонт: система автоматики в котельні одна з найкращих в країні. Вона побудована на сучасному обладнанні, що дозволяє дистанційно контролювати та управляти процесом. Також тут провели ремонт дільниці магістральної теплової мережі, електричних мереж та побудували новий газопровід. Котельня забезпечена генераторами для альтернативного енергоживлення на випадок, якщо не буде світла.

В нинішніх умовах збройної агресії російської федерації вкрай важливим є сам факт існування альтернативного джерела постачання теплової енергії. У Дніпрі через ворожі обстріли було припинено подання тепла до частини споживачів КП «Коменергосервіс».

Міська влада оперативно ухвалила рішення ввести в дію цю резервну газову котельню підприємства. Завдяки цьому подачу тепла відновили всім споживачам ж/м Сонячний. Йдеться про 95 житлових будинків, 7 садочків, 7 шкіл та 2 медичні заклади. Тариф для споживачів залишився незмінним. Котельня працювала протягом тижня, доки не вдалося налагодити роботу виробника теплової енергії.

Наразі ця котельня знову переведена в режим резервної. У випадку необхідності, може бути запущена протягом 12 годин. За період своєї роботи обладнання працювало справно, без будь-яких проблем.

«Дуже добре, що свого часу місто потурбувалося про наявність резервної котельні. В черговий раз ми переконалися, що держава-терорист може завдати підлого удару в будь-яку хвилину. Отже, завдяки підключенню цієї резервної котельні вдалося зробити так, аби люди не потерпали від холоду», – зазначив Олексій Самілик, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі перевірили мобільне укриття на вул. Сонячна Набережна.  

Читайте також: У Дніпрі та Дніпровському районі у березні відключать газ: адреси.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: