Skip to content

Різке потепління скасовується: яка погода буде у Дніпрі на наступному тижні

Різке потепління скасовується: яка погода буде у Дніпрі на наступному тижні

Перший тиждень лютого не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу виявився одним із найтепліших за всю історію спостережень. Березень прийняв естафету і також розпочався із досить високих температур, в деяких місцях навіть перевищуючи кліматичні норми. Але радіти потеплінню зарано, адже морози поки не збираються нас покидати, – передає «Наше Місто» з посиланням на синоптичні сайти.

У Дніпрі новий тиждень розпочнеться з ясної, достатньо теплої погоди. У понеділок 4 березня можна очікувати +10 градусів вдень та до 0 градусів вночі. На наступний день нічна температура підвищиться на декілька градусів. Але радіти зарано: вже під кінець тижня розпочнеться зниження температури повітря.

Синоптикиня Укргідрометцентру Наталя Птуха зауважувала, що з 5 березня в Україні відбуватиметься перебудова синоптичних процесів.

«До України почнуть заходити північні холодні повітряні маси, тому можуть бути відчутні морози в нічні години навіть до -5-10 °C», – розповідає синоптикиня.

Різке потепління скасовується: яка погода буде у Дніпрі на наступному тижні

На щастя, початок березня вирішив не сильно дивувати своїми погодними гойдалками, тому на наступному тижні мінімальна температура вдень може сягнути +4 градусів, а вночі – до -2.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині середня місячна температура повітря в березні в порівнянні з середньою температурою лютого різко підвищується і складає на території області від 2,1° до 3,5° тепла.

Читайте також: Погода, як у квітні: у Дніпрі зафіксували новий температурний рекорд.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: