Skip to content

У Дніпрі перевірили, як працює котельня у Чечелівському районі, яка опалює близько 130 будинків

Як працює котельня у Чечелівському районі. Новини Дніпра - Наше Місто

Черговий по місту, директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко перевірив, як працює котельня у Чечелівському районі, яка опалює близько 130 будинків та 13 навчальних установ (5 шкіл і 8 дошкільних закладів), повідомляє «Наше Місто».

Належна підготовка до осінньо-зимового періоду — запорука сталого проходження опалювального сезону. Та повністю безаварійно пройти опалювальний період — неможливо. Це стосується як теплових мереж, так і обладнання. Адже періодичні відключення електроенергії, робота на максимальній потужності, гідроудари виснажують котельне устаткування.

Тому в міжопалювальний період окрема увага приділяється технічному обслуговуванню, ремонту та заміні резервних теплоджерел. Так, в цій котельні влітку було змонтовано новий котел і на минулому тижні фахівці перевели роботу котельні саме на нього.

«Сьогодні проводяться налагоджувальні роботи автоматики безпеки і регулювання котла. Це є обов’язковою складовою, адже це дозволяє з мінімальними втручанням людини стежити за всіма параметрами. За результатами проведених робіт, підвищується ККД, експлуатаційна безпека, подовжується термін служби обладнання», – розповів в.о. заступника начальника теплової дільниці Дмитро Гризов.

Андрій Клименко резюмував, що також з метою зменшення теплових втрат та підвищення енергоефективності, перед початком сезону 23-24 рр. замінили вікна.

«Задоволений сьогоднішньою інспекцією. Все працює в штатному режимі, необхідні роботи виконуються. Подякував працівника котельні за віддану роботу». Нагадаємо, раніше ми писали, що КП «Теплоенерго» пропонує абонентам реструктуризацію боргів

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: