Skip to content

Вандали вже “постаралися”: у Дніпрі перевірили мобільне укриття на вул. Сонячна Набережна

Вандали вже “постаралися”: у Дніпрі перевірили мобільне укриття на вул. Сонячна Набережна

Сьогодні черговий по місту проінспектував стан залізобетонного криття, що знаходиться за адресою вул. Сонячна Набережна, 36. Там вандали повністю розікрали електричне устаткування, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Дніпро турбується про безпеку містян. У місті вже встановлено 123 захисні залізобетонні споруди (сховища) в районі зупинок громадського транспорту та в районі масових скупчень людей. У 2022 році було встановлено 36, у 2023 – ще 87 (з них на позиціях військових – 36 шт.).

Сам процес монтажу виглядає так: спочатку деталі укриття за допомогою вантажівок провозять на місце, де заплановано їх встановити, після цього комунальники зварюють частини між собою. Коли укриття стає повністю монолітним, його починають облаштовувати, а саме встановлюють двері, підключають до електромережі. Встановлюють лави для комфорту містян, розміщають поруч біотуалет і урни для сміття.

Також комунальники фарбують та прикрашаються готове укриття малюнком, для того, щоб відвідувачі могли легше орієнтуватися куди йти у випадку небезпеки. Загалом на облаштування одного укриття від монтажу до фарбування в середньому потрібен тиждень роботи. Після завершення робіт укриття повністю готове до використання.

Кожна споруда облаштована біотуалетом, урною для сміття та лавками для сидіння всередині, підключена до світла. Їх щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

Під час чергування Олексій Самілик, директор департаменту благоустрою та інфраструктури, проінспектував стан укриття. Воно розраховане на 20 людей, які одночасно можуть там перебувати. Має лави, урни для сміття та біотуалет поруч. Під час чергування було виявлено, що укриття постраждало від вандалізму – там повністю розкрадено електричне устаткування (залишився тільки щиток).

Загалом по місту випадки вандалізму в укриттях є для нас великою проблемою, тож користуючись нагодою звертаємося до дніпрян з проханням дбайливо ставитись до міського майна. Адже все це – для вашого комфорту та безпеки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що вандали також розкрадали майно в укритті на ж/м Сокіл-1.

Читайте також: Розраховане на 240 осіб: у Дніпрі перевірили укриття по просп. Богдана Хмельницького, 31-А.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: