Skip to content

У Дніпрі у популярному торговому центрі відкрився McDonald’s

Ксенія Куземко

З початком повномасштабного вторгнення рф до України мережа ресторанів швидкого харчування МакДональдз зачинила свої двері для відвідувачів. Поступово заклади все ж таки стали працювати. Перші – в столиці та на Заході України, згодом – в Одесі та Дніпрі. Днями стало відомо, що популярний ресторан відкрили в ТЦ «Караван». Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Instagram сторінку закладу.

Як повідомляється, заклад швидкого харчування буде працювати з 09:00 до 21:00.

Нагадаємо, 25 квітня у Дніпрі відновили роботу перші п’ять ресторанів McDonald’s. Вони відкрилися у різних частинах міста. McDonald’s на пл.Старомостова, 5 розташований біля залізничного вокзалу. Ресторан на пр. Гагаріна, 128. Ще два ресторани на пр. Героїв, 2-В та вул. Кондратюка, 2-В – розташовані у різних районах. Також ресторан McDonald’s відкрився на лівому березі на пр. Слобожанському, 1-А.

Окрім цього, 1 травня, у Дніпрі відкрилися ще два ресторани швидкого харчування Макдональдз, які розташовані у приміщенні Центрального універмагу та у ТЦ «Аполо».

Зауважимо, що під час повітряної тривоги МакДональдз не працюватиме. У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачам радять пройти в безпечне місце.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: