Skip to content

Енергокомпанії та міські служби Дніпра ретельно підготувалися до роботи восени та взимку – Геннадій Корбан

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Енергетичні компанії, які постачають електроенергію мешканцям та підприємствам Дніпра, врахували помилки минулої осені-зими. А місто провело величезну роботу для того, щоб зміцнити інфраструктуру життєзабезпечення та підготуватися до роботи в екстрених ситуаціях. Про це голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан повідомив в ефірі телеканалу Дніпро ТV, пише «Наше Місто».

Зокрема, щоб опрацювати помилки приватних енергокомпаній, через які минулої зими тисячі дніпрян по декілька днів залишалися без світла, було проведено багато робочих зустрічей за участю профільних фахівців. Під час цих нарад детально обговорювалися всі проблемні питання, що потребують уваги та відпрацювання.

«В результаті все, що можна, було зроблено. На вирішення цих завдань величезну кількість ресурсів спрямувало і місто, і Теплоенерго, і водоканал, і компанія ДТЕК – усі структури, які відповідають за життєзабезпечення Дніпра», – наголосив Геннадій Корбан.

Вкрай важливо, щоб енергетична інфраструра по всій країні була підготовлена ​​та захищена. Не виключено, що ворог вичікує початку сезону холодів і готується до нових агресивних дій та атак, які можуть бути спрямовані у тому числі проти об’єктів генерації та мереж передачі електроенергії.

«Дуже важливо, щоб ППО з цим упоралося. Президент України та офіс глави держави проводять велику роботу, щоб залучити додаткові сили та засоби для протиповітряної оборони від країн-партнерів для захисту нашого неба. Я відчуваю стриманий оптимізм і сподіваюся, що ми пройдемо легше цю осінь та зиму», – підсумував Геннадій Корбан.

Категорія: Війна, Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: