Skip to content

Свист і одразу сильний вибух: очевидці удару по Дніпру розповіли, як все було

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпряни потроху оговтуються від ракетної атаки росіян на місто. Очевидці удару розповіли журналістам «Наше Місто» що чули і бачили, та як пережили цей жахливий ранок.

Марія – спортсменка, приїхала з Полтави на збори. Лише тиждень перебуває у Дніпрі. Дівчина каже, що вперше за час війни почула вибухи, тому неабияк злякалася.

«Я спортсменка, живу неподалік. Коли почули перший вибух, не зрозуміли, що це. Потім – другий вибух, який був дуже гучний, здригнулася вся кімната. Друг сказав негайно йти у підвал і ми туди побігли. Під час цього пролунав ще один вибух, потім ще. Це було дуже страшно, емоції не можу передати словами. У мого тренера вилетіли вікна, у друга та у знайомих також», – пригадує дівчина.

Василь був вдома, коли почув гучні звуки.

«Чув, як летіла ракета, свистіла.  Ще такого не було. А це такий свист і одразу сильний вибух. У нашому будинку все затремтіло, вікна, скло, навіть підлога», – розповідає чоловік.

Марина також дуже злякалася, адже її будинок зовсім поряд.

«Були дуже потужні вибухи. Будинок задрижав навіть. Я зрозуміла, що це десь поряд, що щось серйозне. Цікаво, що мій кіт не злякався, я перелякалася більше», -ділиться враженнями жінка.

Євген каже, що йому не хотілося б згадувати про ці страшні події. Вікна у його оселі вціліли, але чоловік хвилюється за сусідів.

«В мій будинок трішки прилетіло. Це дуже неприємно», – сказав Євген.

Артем і Юлія кажуть, що їх також розбудили жахливі вибухи.

Новини Дніпра: очевидці ракетного удару - Наше Місто

«Прокинулись від свисту ракети і вибухів. Продумали, що ПВО збиває. Дуже було страшно», – пригадують дніпряни.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: