Skip to content

Стріляє з гармати і керує підрозділом: тернополянка Дарина стала офіцеркою 128-ї бригади «Дике Поле»

Тернополянка Дарина щойно закінчила Національну академію сухопутних військ і обрала місце служби — 128 окрему важку механізовану бригаду «Дике Поле». Дівчині 21 рік, і за плечима — пов-ний курс підготовки артилериста, пише «Наше місто». Вона вміє стріляти з автомата, гранатомета, міномета й гармати, може керувати артилерійським підрозділом, а ще володіє навичками альпінізму. Все це — не в тепличних умовах, а в тому числі в багнюці по коліна. Рішення — ще зі школи Свій шлях до війська Дарина визначила задовго до вступу. Обрала Львів і артилерію — спеціаль-ність, де дівчат у її групі було лише шестеро. Повномасштабне вторгнення змінило ці пропорції кар-динально: вже у 2022 році окремі групи налічували по 40–60 дівчат. Батьки — спочатку проти, потім — поряд Коли Дарина повідомила батькам про своє рішення, вони довго відмовляли її. Але вторгнення змінило і їхній погляд. Батько сам пішов до лав тероборони — зараз його підрозділ тримає оборону на Сумщині. «Коли батько зрозумів, що я налаштована серйозно, то дав, мабуть, найціннішу пораду: якщо вперлася — йди до кінця, не здавайся ніколи», — розповідає Дарина. Тепер вона — молодший офіцер 128-ї бригади. Пішла за фахом: в артилерію. Читайте також: 304 дні в оточенні: бійці бригади «Дике Поле» повернулися з найдовшого бойового виходу. Бійці бригади «Дике Поле» на квадроциклах, переданих громадою Дніпра, вивезли пораненого побратима з епіцентру кілзони. «Секунди мають значення»: капітан «Космос» із 128-ї бригади «Дике Поле» про бої, зв’язок і вижи-вання на передовій.

Тернополянка Дарина щойно закінчила Національну академію сухопутних військ і обрала місце служби — 128 окрему важку механізовану бригаду «Дике Поле». Дівчині 21 рік, і за плечима — повний курс підготовки артилериста, пише «Наше місто».

Вона вміє стріляти з автомата, гранатомета, міномета й гармати, може керувати артилерійським підрозділом, а ще володіє навичками альпінізму. Все це — не в тепличних умовах, а в тому числі в багнюці по коліна.

Свій шлях до війська Дарина визначила задовго до вступу. Обрала Львів і артилерію — спеціальність, де дівчат у її групі було лише шестеро. Повномасштабне вторгнення змінило ці пропорції кардинально: вже у 2022 році окремі групи налічували по 40–60 дівчат.

Коли Дарина повідомила батькам про своє рішення, вони довго відмовляли її. Але вторгнення змінило і їхній погляд. Батько сам пішов до лав тероборони — зараз його підрозділ тримає оборону на Сумщині.

«Коли батько зрозумів, що я налаштована серйозно, то дав, мабуть, найціннішу пораду: якщо вперлася — йди до кінця, не здавайся ніколи», — розповідає Дарина.

Тепер вона — молодший офіцер 128-ї бригади. Пішла за фахом: в артилерію.

Читайте також: 304 дні в оточенні: бійці бригади «Дике Поле» повернулися з найдовшого бойового виходу.

Бійці бригади «Дике Поле» на квадроциклах, переданих громадою Дніпра, вивезли пораненого побратима з епіцентру кілзони.

«Секунди мають значення»: капітан «Космос» із 128-ї бригади «Дике Поле» про бої, зв’язок і виживання на передовій.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: