Кам’янська громада втратила ще одного свого захисника. Під час виконання бойового завдання 2 січня 2025 року загинув солдат Сергій Самофал. Півтора року військовослужбовець вважався зниклим безвісти. Трагічну звістку повідомили у Кам’янській міській раді та висловили щирі співчуття рідним і близьким полеглого воїна, передає «Наше місто».
Сергій Самофал народився 10 грудня 1979 року в Бахмуті. У 1999 році закінчив ПТУ №53, після чого упродовж 1999–2001 років проходив строкову військову службу. Значну частину свого життя присвятив роботі на Укрзалізниці.
Із серпня 2020 року Сергій став на захист України та до останнього залишався вірним військовій присязі, боронячи країну від російських загарбників.
У Героя залишилися дружина та донька.

Панахида за загиблим воїном відбудеться 25 червня об 11:00 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ на вулиці Сергія Слісаренка, 34. Поховають захисника о 12:15 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
Вічна пам’ять і слава Герою.
Нагадаємо: Залишилися мати та молодший брат: у Нікополі провели в останню путь військового Андрія Ткаченка.
Раніше ми писали, рідні, близькі, друзі, побратими, представники міської влади та небайдужі мешканці Нікополя провели в останню путь солдата Сергія Приладишева.
Ми писали, у Нікополі провели в останню путь сержанта Віктора Семенова.
Фото: Кам’янська міськрада.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Війна, Загинув боєць



