Skip to content

Волосся росло в оці: в Україні провели унікальну операцію

Ксенія Куземко

Волосся росло в оці: в Україні провели унікальну операцію

У Львові офтальмологи провели унікальну мікрохірургічну операцію 11-річній дівчинці. Фахівці видалили рідкісну 12-мм кісту на оці дитини. Про це пише «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку медичного закладу.

Дівчинка Алевтина народилася з кістою у правому оці. Однак, батьки дівчинки про це не знали. Все тому, що утворення довгий час було непомітним та не завдало жодних клопотів. Рости кіста почала лише кілька років тому.

Спершу око незвично чухалося. А згодом дівчинка помітила в ньому волосинки, що росли зсередини.

Дермоїдна кіста розмістилася за нижньою повікою, поширилась на очне яблуко та деформувала очну щілину. Крім того, волосини, що росли з кісти, ставали дедалі товщими. Аби вищипувати їх з ока, дівчина раз на кілька тижнів відвідувала спеціалістів.

Хірургічне втручання з видалення утворення провели спеціалісти Дитячої Лікарні Святого Миколая. На момент операції кіста сягала в розмірах 12х6 мм. Аби не залишити на оці дівчинки жодних дефектів, лікарі оперували за допомогою мікрохірургічних інструментів. Попри те, що кіста встигла врости глибоко в повіку, втручання минуло успішно. 

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: