Skip to content

Відключення води у Дніпрі 17 червня: адреси

Ксенія Куземко

Станом на 14:00 відновлено водопостачання в будинках на просп. Лесі Українки та на вул. Надії Алексєєнко, 22. Наразі без води залишається лише будинок № 75 на проспекті Лесі Українки. Там комунальники продовжують аварійні роботи.

Тривають аварійні роботи на вул. Фронтова, 29А. Через це припинено водопостачання на вул. Фронтова, 20-83.

У зв’язку з протіканням водопроводу по вул. Хвойна, 63В припинено водопостачання в будинках № 50-63 на цій вулиці.

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять до кінця дня.

Станом на 14:00 всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  • (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: