Skip to content

Кримінальні новини Дніпра 9 червня: незаконна схема та повернення до життя (Відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Незаконна схема, повернення до життя та заборона руху: про ці та інші події Дніпра за п’ятницю, 9 червня, дивіться у відеодайджесті Днепр оперативный, пише сайт «Наше Місто».

Покинута будівля

У Дніпрі на вулиці Коробова загорілася одноповерхова покинута будівля. Виявилося, що в одному із приміщень загорілося сміття. Рятувальники приступили до ліквідації загорання, загальна площа пожежі склала 16 кв.м. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Повернення до життя

Під час ракетного обстрілу Дніпра частина збитої ракети впала на житловий будинок на проспекті Яворницького, внаслідок чого було пошкоджено покрівлю, систему опалення на горищі та перекриття між поверхами з подальшим руйнуванням двох квартир. Наразі пошкодження відновлюють. Міський голова доручив профільним підприємствам якнайшвидше ліквідувати пошкодження та провести всі можливі та необхідні ремонтні роботи. Першим етапом було виконано ремонт міжповерхових перекриттів. На сьогодні розпочато другий етап, роботи із повної заміни старої пошкодженої покрівлі на нову, площею понад 320 квадратних метрів.

Заборона руху

У Дніпрі планують заборонити рух вантажного транспорту в одній із частин міста. Мова йде про селище Мирне, що в Шевченківському районі. Заборону хочуть ввести через руйнування дорожнього покриття внаслідок руху вантажного транспорту, а також для впорядкування руку автотранспорту. Про це йдеться у проєкті рішення виконкому Дніпровської міської ради.

Незаконна схема

На Дніпропетровщині викрито незаконну схему розмитнення метилового спирту. Підозрювані розмитнювали спирт як розчинник для фарб, який не підлягає оподаткуванню акцизним податком та сплаті мита. Тим самим незаконно звільняли місцеве підприємство від сплати митних платежів. Внаслідок протиправних дій митників Державний бюджет України недоотримав понад 52 млн грн надходжень. Тривають слідчі дії.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: