Skip to content

Тепер захищає нас на небесах: у Нікополі попрощалися з Героєм, який загинув від артобстрілу під Ізюмом

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Володимир Перекотій Нікополь загинув - Наше Місто

10 квітня 2022 року у кровопролитних боях під Ізюмом (Харківська область) був тяжко поранений 39-річний боєць 93-ї бригади з Нікополя, старший солдат Володимир Перекотій. Від отриманих поранень він помер на руках у товаришів по службі. Тіло загиблого Героя довго не могли знайти, оскільки ця частина Харківщини була в окупації. А коли нарешті знайшли, 4 місяці тривала важка процедура ДНК-тестування, яка підтвердила найстрашніше. 15 березня 2023 року у Нікополі відбулася панахида за загиблим воїном і поховання. Володимир тепер захищає нас на небесах, пише сайт «Наше місто».

Володимир Перекотій народився 31 січня 1983 року у Донецькій області, але останні роки жив у Нікополі і з перших днів добровільно пішов у військкомат, щоб захищати Україну. Був гранатометником. З 9 квітня Володимир перестав виходити на зв’язок, і дружина Олена почала шукати його серед полонених і зниклих безвісти. Смерть старшого солдато 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ керівництво підтвердило через місяць після його останнього подиху.

Новини Дніпра: Володимир Перекотій Нікополь загинув - Наше Місто

Володимир на полі бою виявив себе справжнім героєм. Чоловік підірвав ворожий танк, але сам разом із товаришами по службі потрапив під артилерійський обстріл. Був тяжко поранений і помер на руках хлопців зі своєї бригади.

15 березня у Нікополі провели в останню путь загиблого воїна Володимира Перекотія.

Новини Дніпра: Володимир Перекотій Нікополь загинув - Наше Місто

Проститися з загиблим захисником прийшли близькі, друзі, побратими, представники міської влади та небайдужі нікопольці.

Від імені редакції сайту «Наше місто» висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас.

Новини Дніпра: Володимир Перекотій Нікополь загинув - Наше Місто

Фото: Нікопольська міська рада.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: