Skip to content

Повернувся додому на щиті: у боях за Україну загинув Герой з Дніпропетровщини

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Загинув Колбун Олександр Олександрович

Найкращі сини та доньки України продовжують гинути задля нашого світлого майбутнього. Стало відомо, що під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кремінна Луганської області загинув Колбун Олександр Олександрович з смт. Покровське. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на публікацію Покровської територіальної громади. 

Народився Олександр 3 жовтня 1976 року в смт. Покровське. В 1983 році пішов до першого класу Покровської середньої школи. У 1991 році здобув неповну середню освіту та продовжив навчання у вищому професійному училищі.

З 1994 по 1996 була військова служба в армії України. Довгий час працював на підприємстві «УкрАгро».

Олександр був справжнім життєлюбом, енергійним, працьовитим, цінував кожну мить життя, був небайдужим до чужої біди, мріяв жити у мирній, незалежній країні. Саме це бажання й змусило його з перших днів війни стати на захист рідної Батьківщини.

Схиляємо голови перед подвигом Захисника Батьківщини, справжнього патріота рідної землі, який віддав за нашу свободу та незалежність найцінніше – життя. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: