Skip to content

Лікарі Дніпра зробили диво: поранені під час удару по АЗС отримали шанс на повноцінне життя

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ракетний удар по АЗС в Дніпрі стан поранених

Анастасія та Олексій – подружжя, яке ввечері 25 жовтня було на АЗС в момент влучання туди російської ракети. Обом по 28 років. Чоловік, втрачаючи багато крові, робив все можливе, щоб допомогти дружині вибратись. До останньої миті підтримував її, закриваючі рани руками. Лікарі розповіли, як почуває себе подружжя після 2 місяців реабілітації. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Відділення ФРМ КНП “Міська лікарня №4” ДМР.

Анастасія каже, що добре пам’ятає той день. На перших заняттях з фізичної реабілітації в неї починалися панічні атаки, якщо в цей момент вмикали повітряну тривогу. Але вона навчилася справлятися з цим і працювати, стиснувши зуби. Дома чекав синочок Богдан – найкраща мотивація.

Медики провели колосальну роботу: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, медичні сестри, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, які були поруч у найскладніші моменти.

“Коли наша команда почала працювати, пройшов місяць з моменту травми спинного мозку. Настя та Олексій не могли навіть повернутися на бік і були повністю залежні від оточуючих. Зараз, через 2 місяці  – вони самостійні, наскільки це можливо при такій травмі. Подивіться самі! Попереду ще багато роботи, але головне – вони знають, що не дивлячись на функціональні порушення, життя – продовжується!” – написали працівники медичної установи.

Читайте також: Робила операцію чужій дитині, а сина рятував тренер: історія лікарки з дому на Перемозі у Дніпрі.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: