Skip to content

Чотирилапі герої: у Дніпрі на Перемозі людей шукали собаки, яких водій вигнав з маршрутки

Олена Завгородня

Ця розповідь про чотирилапих героїв нашого часу, про коргі Елтона Elton Helen’s Yard, бельгійську вівчарку Пулю Lava Helen’s Yard та про їх власницю – Машу Романову. Пише сайт «Наше Місто» з посиланням на Facebook.

Нагадаємо, саме Машу та її колег кілька тижнів тому не пустили до маршрутки в м. Павлоград, до якої вони намагалась потрапити після тренування з пошуку зниклих людей із своїми собаками в повному екіпіруванні рятівників. Через собак водій маршрутки почав лаятись на дівчат й всіляко ображати їх.  І навіть ніхто з пасажирів не заступився за них.

Маші було 14 років, коли в неї з’явився коргі Елтон. З перших днів вона почала займатися у Павлоградському пошуково – рятувальному кінологічному загоні «Антарєс».  А вже потім, коли Елтону виповнилося 14 місяців, почалися тренування з пошуку людей в завалах та лісі. Зараз Елтонові 3,5 роки. Він має атестацію з пошуково – рятувальної праці і наразі бере участь у пошукових операціях по всій Україні. Також у Машуні є ще малінуа Пуля. Заводчики Елтона її подарували Маші, дивлячись на результати і завзятість дівчинки. Зараз Пулі 2 роки. І вона також навчена на пошук.

Маша – Елтон – Пуля стали неймовірною трійцею! Постійна праця, наполеглевість, завзятісь цієї команди – нереальні!

Ніхто не міг собі уявити, що з 2022 го року ці навички з пошуку живих людей та тіл загиблих будуть настільки потрібні…

Ось і 14 січня 2023 року Маша, Елтон і Пуля брали участь у пошуку живих людей та тіл загиблих у Дніпрі на завалах зруйнованого ракетою будинку…

Яку неймовірну силу та міць треба мати, щоб робити таку справу! Ця тендітна дівчинка сильніша за багатьох дорослих чоловіків.

Раніше ніхто і уявити не міг, що дівчинка з коргі і малі замість гламурних прогулянок парками, буде шукати вцілілих людей і тіла загиблих на руїнах будинку….

Новини Дніпра: собаки шукали людей на Перемозі - Наше Місто

Вони це роблять! Пишаємося, захоплюємося!

Можливо, незабаром ми побачимо цю трійцю на обкладинках журналів і на державних марках. З «привітом» до того водія маршрутки.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: