Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: яка ситуація з теплом та водою станом на 14:00

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Яка ситуація з теплом та водою 14:00 8 січня

Приватні енергетичні компанії повідомляють, що сьогодні у Дніпрі застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Через це можливі перебої з тепло-, та водопостачанням.

Наразі всі об’єкти критичної інфраструктури підключені до електропостачання, проте ситуація може змінитися у будь-яку хвилину.

Рекомендуємо заздалегідь перевірити час, коли у Вас можливе відключення електроенергії, зарядити телефони, павербанки та інші необхідні Вам пристрої. Якщо ви не знаєте, коли у Вас по графіку мають вимкнути електроенергію, то перевірити це можна за посиланнями:

  • якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns;
  • якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html.

Станом на 14:00 всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП Жилсервіс-Дніпро» працюють стабільно та без перебоїв забезпечують теплопостачання в будинки дніпрян.

Також наразі у штатному режимі працюють всі районні котельні КП «Теплоенерго». Будь-які аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.

Станом на 14:00 через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота однієї будинкової котельні по вулиці Крамського. Вона забезпечує опалення в школі. Наразі будівля навчального закладу тимчасово залишилася без тепла.
Робота котельні буде відновлена після подачі електроенергії.

Також у Дніпрі у звичайному режимі працюють всі підвищувальні насосні станції.

За завданням міського голови Дніпра Бориса Філатова комунальні служби забезпечені всією необхідною технікою та матеріалами. Це дає змогу якісно та швидко виконувати аварійні та поточні ремонти на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Станом на 14:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує ремонтні роботи щодо ліквідації пошкодження водопроводу по вул. Січових Стрільців, 23. Через це частково відсутнє водопостачання на 3-х вулицях:

  • Січових Стрільців;
  • Бородинська;
  • Виконкомівська.
    Ремонтні роботи на цьому об’єкті комунальники виконають протягом дня, після цього водопостачання буде відновлено.

Міська влада Дніпра й надалі робить все можливе, аби містяни не відчували значних проблем з подачею тепла та води в їхні будинки. Всі проблемні ситуації міська влада тримає на контролі та вирішує якомога швидше.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:
(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: