Skip to content

Почистити килим у Дніпрі: які хімчистки працюють у місті і скільки коштують їх послуги

Валерія Доброта

Почистити килим у Дніпрі - Наше Місто

Чисті килимові покриття – запорука комфорту та затишку в будинку. Більшість господинь намагаються підтримувати килими та паласи в нормальному стані, але це не завжди вдається. У разі великих забруднень ідеальне рішення – звернутися до хімчистки. Тим, хто вперше стикається з такою процедурою, сайт «Наше місто»  пропонує розібратися, де в Дніпрі можна привести жо ладу килимові покриття і скільки це коштує.

Фабрика чищення килимів

Ця організація заявляє про достатній досвід у даній сфері. За свої послуги беруть 80 гривень за метр квадратний. Очищення триватиме близько тижня. Представники фірми можуть забрати килим прямо з будинку замовника та повернути його вже чистим.

Почистити килим у Дніпрі - Наше Місто

Хімчистка “Диван сервіс”

Крім м’яких меблів на цьому підприємстві виконують послуги з прання килимів. За очистку квадратного метру покриття доведеться заплатити 100 гривень. Термін виконання – від трьох до семи днів. Доставка – 150 грн.

Хімчистка меблів

Крім диванів тут також доводять до ладу коврові покриття.Окрім плям, фахівці позбавлять поверхню неприємних запахів. Вартість роботи – 150 грн. за квадратний метр. Термін виконання – 2 тижні. Доставка обійдеться замовнику у 250 грн.

Хімчистка “Хвиля”

Вакуумне чищення та дезінфекцію килимів обіцяють виконати у хімчистці “Хвиля”. Така обробка коштуватиме 100 гривень за квадратний метр. Замовлення виконується протягом 7 днів. Кур’єр забере килим із дому та поверне вже чистий виріб. Цю послугу вартістю 100 грн. потрібно оплачувати додатково.

Почистити килим у Дніпрі - Наше Місто

Клінінгова компанія “Чиста зона”

Ця організація відзначає, що працює лише з професійними миючими засобами. Так хімчистка килимового покриття коштує 70 грн. за квадратний метр. А ось ціна прання виробу становить 60 грн. за метр. Час виконання робіт – близько тижня.

Загалом же, перелік організацій, що займаються чищенням килимів, досить широкий. Журналісти сайту «Наше місто»  поспілкувалися з деякими з них, з’ясувавши, що ажіотажу не спостерігається і клієнтам надають послугу у зручний час.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: