Skip to content

Замість бомбосховища – акваферма: у Дніпрі невідомі відкрили підпільний бізнес у багатоповерхівці

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі мешканці одного з будинків по вулиці Гетьманська потерпають від дій невідомих людей, які влаштували у підвалі акваферму. Про це з місця подій повідомляє журналіст сайту «Наше місто».

Комахи, пліснява та грибок –  все це з’явилось у квартирах на першому поверсі після того, як у підвалі було відкрито підпільний бізнес.

“Це екоферма. Нам невідомо, що там вирощують, але це може бути мідії, креветка або австралійський рак. Розумієте, що ці приміщення повинні бути облаштовані і це не повинна бути житлова будівля, – розповідає дніпрянин Євген. – Це порушення всіх санітарних норм. На даний момент витяжки і системи вентиляції у них немає, і тому парниковий ефект від води в басейні починає накопичуватись”.

Віктор теж мешкає у цьому будинку та додає:

“На жаль, зараз ми не маємо можливості ввести в експлуатацію наш будинок, тому що директор компанії зараз в ЗСУ, і це комунальне підприємство. Нещодавно разом з сусідами ми з’ясували факт, що в нашому підвальному приміщенні, використовуючи цю ситуацію,  людина організувала підприємство, виробництво неясно чого взагалі”. 

Та і це ще не все. Люди нарікають, що у період активної фази війни з росією вони залишились без укриття.

“Нас вигнали з підвалу, забрали ключі. У нас тут було бомбосховище, а зараз там якесь підприємство. Людина не хоче показувати ніяких документів. Не пояснює, що він там робить”, – повідомив місцевий житель Віктор.

Не в силах терпіти таке сусідство, мешканці будинку звернулись до поліції. Подробиці цієї резонансної справи дивіться у відео на ютуб-каналі “Наше місто”. 

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: