Skip to content

У Кривому Розі закривають МакДональдз: офіційна інформація

Валерія Доброта

Новини Дніпра: У Кривому Розі закривають МакДональдз - Наше Місто

Сьогодні, 12 вересня, у центрі Кривого Рогу зняли табличку та почали вивозити обладнання та меблі з ресторану «МакДональдз» по вул. Лермонтова, 37. Це один з двох ресторанів швидкого харчування у місті. На жаль, він більше не буде працювати, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Перший Криворізький.

«МакДональдз в Україні продовжує активну підготовку до відновлення бізнесу і відкриття ресторанів у Києві та на заході України. У процесі підготовки відбуваються робочі зміни, серед яких – рішення закрити два ресторани: у Києві (ТРЦ «Глобус») та Кривому Розі (вул. Лермонтова, 37).

Це рішення розглядалося ще до початку повномасштабної війни через фінансову неефективність цих двох ресторанів. Наразі для бізнесу доцільніше зосередити зусилля і інвестиції на інших закладах.

Працівники обох ресторанів у повному складі переведені в інші заклади, тобто збережуть робоче місце в цих містах та продовжать отримувати виплати, які були гарантовані компанією», — йдеться у відповіді компанії на запит редакції.

Новини Дніпра:  У Кривому Розі закривають МакДональдз - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: