Skip to content

Про що співає дніпровський військовий гурт “Назустріч сонцю”

Дарина Сухоніс

Про що співає дніпровський військовий гурт "Назустріч сонцю"

На другому місяці війни на базі колективу  Військового оркестру Оперативного командування «Схід» була створена концертна группа для польових виступів, які спрямовані на підтримання морально-психологічного стану та підняття бойового духу наших воїнів, повідомляє журналіст “Наше Місто. Афіша Дніпра”.

«Під час чергового виїзду на Схід, прямо під час руху, ми колективно почали думати над назвою, і наш водій Сергій озвучив свій варіант: “Назустріч сонцю”, і зразу ж аргументував – “От дивіться, ми раненько виїжджаючи з дому, їдучи на Схід, зустрічаємо сонце і коли повертаючись додому, а це як правило ввечері, не дивлячись на те що сонце сідає, ми всеодно рухаємось йому на зустріч”. І саме так у нас зародилась назва – “НАЗУСТРІЧ СОНЦЮ”. І ми віримо в те, що зійде те українське Сонце, про яке говорив Джохар Дудаєв!» – розповідають учасники гурту.

Нещодавно гурт презентував нову пісню.

«Презентуємо вам наш хіт, який ми вже два місяці виконуємо під час виступів і аж тепер вдалося закинути на муз. платформи. Музика гурту “Степ”, слова – Володимир Патола.  Слухайте та поширюйте. Нехай дійде до москалів, які ще збираються йти на нашу Святу українську землю. Бо ця пісня присвячується всім оркам!!! Нехай знають, як наші воїни будуть їх зустрічати! Ми їздимо один два рази на тиждень до хлопців і дівчат на передову. За день виходить 3-4 виступи. Вже здійснили більше 100 виступів. І бачимо що наша робота потрібна. Воїни дякують та просять щоб приїжджали ще!» – розповів начальник Військовий оркестр Оперативного командування «Схід», військовий диригент, підполковник Олександр Жарій

Категорія: Інтерв'ю, Афіша, Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: , , ,

Поділитися: