Skip to content

Платежі за газ: у Нафтогазі розповіли, чому налічують більше, ніж споживачі

Ксенія Куземко

Платежі за газ: у Нафтогазі розповіли, чому налічують більше, ніж споживачі

Сума у ​​платіжці за газ нараховується побутовим споживачам в Україні на підставі вчасно переданих показань лічильників. Відповідні роз’яснення оприлюднили у державній газопостачальній компанії Нафтогаз України, повідомляє кореспондент «Наше місто».

У компанії нагадали: щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників необхідно з 1 по 5 число щомісяця.

Передавати показання лічильника необхідно оператору газорозподільних мереж (ГРС), який обслуговує конкретну місцевість. Облік газу – це зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Працівники саме цих компаній мають періодично знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо.

Передати свідчення своєму облгазу можна одним із способів:

  • на сайті або в роботі оператора ГРС;
  • зателефонувавши в контакт-центр.

Також у “Нафтогазі” пояснили, як обчислюється сума платіжки.

“Наша компанія як постачальник газу, формуючи рахунки, використовує дані від операторів ГРС. Так вимагає законодавство. Ви передаєте свідчення вашому облгазу, а він завантажує дані на інформаційну платформу “Оператора ДМСУ”. Саме з цієї платформи ми як постачальник газу беремо обсяги спожитого вами газу та множимо їх на ціну, зафіксовану в межах вашого поточного тарифного плану”, – йдеться у повідомленні.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: