Skip to content

Наша війна – це війна за вільну людину: заслужений художник України про позбавлення Корбана громадянства

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Рева про позбавлення Корбана громадянства

Заслужений художник України Михайло Рева висловив свою позицію стосовно позбавлення громадянства України голову штабу територіальної оборони Дніпра Геннадія Корбана та закликав українців підписати петицію, передає “Наше місто”.

“24 лютого, цього трагічного дня, я мав їхати у відрядження до Дніпра. Майже весь рік я працював над створенням майбутнього символу міста – Серце Дніпра. Весь цей час я постійно спілкувався із керівництвом міста. Для мене було повним відкриттям зустріти системних та професійних людей, які настільки люблять своє місто і нашу країну, прагнуть зробити сучасний урбаністичний простір і тим самим показати всьому світу Україну такою, якою її ще ніхто не бачив. Душею цієї Команди був Геннадій Олегович Корбан. Наша війна – це війна за вільну людину, і справедливість є наріжним каменем цієї боротьби. Я прошу вас усіх знайти час та підписати петицію про перегляд помилкового рішення про позбавлення українського громадянства Корбана Геннадія Олеговича”, – написав митець.

Новини Дніпра: Рева про позбавлення Корбана громадянства
Модель проекту «Серце Дніпра»
Новини Дніпра: Рева про позбавлення Корбана громадянства

Підписати можна тут.

Як її підписати – читайте тут.

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала вкид про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана.

Український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Генадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: