Skip to content

Щасливий знак: у Дніпрі народилася трійня (Фото)

Юліанна Кокошко

У Дніпрі народилася трійня (Фото) - Наше Місто

Які б важкі випробування не випали на нашу долю, а все одно життя сильніше за смерть. І в ній завжди є місце диву. Нещодавно в одному з пологових будинків Дніпра на світ з’явилася трійня. 30-річна дніпрянка Оксана Гасанова народила трьох хлопчиків, повідомляє сайт «Наше місто».

У Дніпрі народилася трійня (Фото) - Наше Місто

Вагітність Оксана та її чоловік Ельдар планували давно – адже були одружені вже п’ять років. Коли напередодні нового 2022 молода жінка побачила на тесті дві заповітні смужки, спочатку не повірила своїм очам. Аналіз крові підтвердив вагітність, а незабаром Оксана дізналася, що матиме трійню. І хоча в роду у майбутніх мами та тата були двійні, новина здавалася неймовірною. Зачаття відбулося природним шляхом – до такої послуги як штучне запліднення пара не вдавалася. Під час вагітності Оксані постійно хотілося солодкого, а це, якщо вірити прикметам, віщує появу дівчинки. Але лікарі під час чергового УЗД розвіяли всі сумніви: будуть козаки!

 – Я мріяла про хлопчика, тому ім’я для однієї дитини вигадала давно – Дамір, – ділиться Оксана Гасанова. – Пізніше підібрали ще два імені – Тимур та Мирон. Вже видно, що характери у хлопчиків різні: Дамір лінивий, Тимур крикливий, Мирон – тихоня. Діти народилися на 35-му тижні. Я заздалегідь знала, що мені доведеться робити кесарів розтин. Все пройшло гладко, за що дякую лікарям.

У Дніпрі народилася трійня (Фото) - Наше Місто

Коли Оксана Гасанова прийшла ставати на облік по вагітності в жіночу консультацію, час був дуже важкий. Це сталося невдовзі після початку повномасштабної війни – тоді багато хто поспіхом збирав речі та залишав рідне місто. Співробітники лікувального закладу теж були розгублені: тягали мішки з піском, щоб хоч якось захистити свою будівлю, обговорювали план евакуації пацієнтів у разі потреби. І тут – трійня! Цю новину медики сприйняли як щасливий знак  – життя продовжується.

У Дніпрі народилася трійня (Фото) - Наше Місто

 – Востаннє така подія у нашій медустанові відбувалася 25 років тому, – зізнається Катерина – завідувачка пологового відділення. – На нас, медиках, лежала велика відповідальність, адже ми одночасно відповідали за чотири життя. Зробили все для того, щоб Оксана змогла зберегти цю вагітність, а потім був найскладніший етап – пологи. Нам треба було й не поспішити, та й не запізнитися. Як тільки один із малюків дав сигнал – «хлопці, давайте все на вихід, мені вже погано», – ми прооперували Оксану. Дамір народився з вагою 2 кг 300 грн., Тимур – 2 кг 150 грн., Мирон – 1 кг. 600 гр. Потім була копітка праця з виходжування дітей. То була висококваліфікована командна робота. Ми говоримо Оксані не «прощавай», а «до побачення». Через 3-4 роки чекаємо на неї за двома дівчинками. А поки що бажаємо цій чудовій родині та всім дітям мирного неба!

У Дніпрі народилася трійня (Фото) - Наше Місто

Юліанна Кокошко

Фото Сергія Бараненка

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: