Skip to content

Від початку року 120 дніпрян скористалися послугою «Муніципальна няня»

Валерія Доброта

У Дніпрі з початку року 120 сімей скористались послугою «Муніципальна няня». За словами заступниці начальника відділу ухвалення рішень Лівобережного управління соціального захисту населення ДМР Ольги Мацук, компенсація виплачується у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

«На сьогодні розмір компенсації на одну дитину становить 2 100 гривень, а на дитину, яка потребує додаткового догляду, — 4 200 гривень. Компенсацію може отримати кожен, у кого в родині двоє чи більше дітей, або є дитина, яка потребує додаткового догляду, чи особам з інвалідністю першої чи другої групи і є батьками або опікунами дитини до трьох років. Крім цього, ви можете за бажанням змінити няню, якщо вона не підійшла вам. Таку умову прописують у договорі, також там прописують різні відомості, наприклад, за якою дитиною буде догляд, відомості про муніципальну няню, терміни надання послуг тощо. Тож цей договір може бути розірваний в будь-який момент, але головне повідомити про це управління», – зазначила Ольга Мацук.

Єлизавета користується послугою «Муніципальна няня» з 2020 року. Жінка каже, що це дуже зручна та корисна послуга, адже наймати звичайну няню дорого: «У мене син з інвалідністю, йому 2,5 роки. За моєю дитиною потрібен пильний догляд, адже в неї епидермоліз (захворювання шкіри) і їй не можна падати і важливо, щоб поруч завжди хтось був. І це зручно, адже я можу спокійно вийти у справах і буду впевнена, що за сином буде пильний контроль». 

Щоб отримати таку послугу, слід звернутись до управління соціального захисту населення за місцем проживання і надати пакет документів. Додаткову інформацію можна переглянути на сайті департаменту соціальної політики ДМР

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: