Skip to content

Крок до перемоги: «АТБ» нарощує об’єми сплати податків до бюджетів всіх рівнів

Крок до перемоги: «АТБ» нарощує об'єми сплати податків до бюджетів всіх рівнів

Виконуючи свою основну місію — забезпечувати мільйони наших громадян якісними продуктами за чесною ціною, «АТБ» значним чином підтримує й економіку держави.

Протягом першого півріччя поточного року підприємствами групи компаній «АТБ» було сплачено податків та зборів, включно з митними платежами та ЄСВ, на загальну суму 9,79 млрд грн. Це дійсно помітний і наднеобхідний саме зараз внесок у економіку України, який стане одним з залізобетонних блоків у міцному фундаменті нашої спільної Перемоги.

Протягом шести місяців поточного року до державного бюджету країни було перераховано 6,65 млрд грн (проти 5,79 млрд грн. за перше півріччя 2021-го), до місцевих бюджетів сплачено 1,85 млрд грн, до цільових фондів – 1,29 млрд грн.

Для порівняння, минулого року аналогічний період компанія завершила з фінансовим результатом у 8,92 млрд грн.  Як бачимо, незважаючи на складний стан в економіці країни та кровопролитну й руйнівну війну, цей показник зріс майже на мільярд (870 млн грн).

Стабільно високі темпи нарощування бюджетних платежів Корпорація «АТБ» тримає вже багато років поспіль завдяки впровадженню інноваційних рішень, енергозбережних технологій, системному вдосконаленню всіх виробничих, логістичних та маркетингових процесів. Паралельно з цим «АТБ» надає всебічну підтримку українським воїнам, вимушеним переселенцям, мешканцям зони бойових дій, постраждалим від ракетних ударів медичним установам, волонтерським організаціям…

Крок до перемоги: «АТБ» нарощує об'єми сплати податків до бюджетів всіх рівнів

З самого початку війни компанія працює у режимі 24/7. Запускає роботу нових розподільчих центрів (на заміну зруйнованим ворогом на Київщині та тимчасово окупованому на Херсонщині) та готує відкриття нових магазинів у безпечних, мирних регіонах Західних областей. Це дозволяє створювати нові робочі місця, забезпечити тисячі українських громадян стабільною роботою, гідною заробітною платнею, а бюджети всіх рівнів украй необхідним фінансовим ресурсом (сплачені податки та збори).

Як патріотичний та соціально орієнтований бізнес, «АТБ» сьогодні твердо стоїть на варті продовольчої безпеки країни. Незважаючи на певні втрати, руйнування та інші негаразди, зручні та комфортні дискаунтери найбільшої вітчизняної мережі у різних курочках України продовжують безперебійно забезпечувати широкі верстви населення гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами першої необхідності.

Станом на сьогодні в Україні працюють 1144 дискаунтери «АТБ», 103 з них знаходяться у зоні бойових дій. На жаль 170 магазинів торговельної мережі тимчасово призупинили роботу за об’єктивних причин  або у процесі відновлення (пошкоджено під час обстрілів/ракетних ударів тощо). Ще 112 маркетів опинилися на тимчасово захоплених окупаційними військами територіях, та, віримо, це ненадовго. Адже омріяна перемога, на яку ми всі зараз працюємо, вже не за горами. Головне твердо вірити в неї та докладати максимум зусиль, як це роблять в «АТБ».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: