Skip to content

Все закрито, на пляжі лише медузи: у Щасливцевому на Арабатській Стрілці «мертвий сезон»

На Арабатській Стрілці «мертвий сезон» - Наше Місто

2 серпня – розпал курортного сезону, але у Щасливцевому на Арабатській Стрілці вулиці, швидше, нагадують, пустелю чи декорації для зйомок фільму про Дикий Захід, звідки давно пішла цивілізація. А на білих безкраїх пляжах відпочивають лише кілька сімей місцевих жителів. Одним словом, «мертвий сезон-2022» у розпалі, передає кореспондент «Наше місто» з посиланням на Кирилівку.Укр.

На Арабатській Стрілці «мертвий сезон»  - Наше Місто
На Арабатській Стрілці «мертвий сезон»  - Наше Місто

Знаменита стометрівка у Щасливцевому – місце концентрації кафе та кіосків з продуктами, алкогольними напоями, сувенірами тощо – у минулі роки приваблювало тисячі відпочиваючих. Тут було не проштовхнутися від щасливих родин, які кожного вечора виходили на прогулянку. Люди жартували, сміялися, раділи життю. Але прийшов «російський світ» та звільнив мільйони українців від планів на майбутнє, від відчуття радості, щастя, а десятки тисяч позбавив життя, здоров’я, майна. Гірко і боляче бачити улюблений курорт Азовського моря таким порожнім і тихим у розпал літа.

На Арабатській Стрілці «мертвий сезон»  - Наше Місто

Не краща ситуація і в інших курортних селищах Арабатської Стрілки (найдовша коса Азовського моря, яка утворює його західне узбережжя та служить природним кордоном між відкритим морем та солоною затокою Сиваш – ред.) – Генічеську Гірку та Стрілкове. Місцеві мешканці намагаються здати житло хоч за копійки, але їхати на окуповані курорти охочих немає. Ще гірша ситуація у Генічеську. Мало того, що люди залишилися без засобів для існування, то ще й страждають через живу силу окупантів. Там постійно чути вибухи, автоматні черги, видно російську авіацію.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: