На сайт Президента прислали кандидатуру председателя Днепропетровской ОГА

Алина Таран
    -

На сайт Президента прислали кандидатуру председателя Днепропетровской ОГА. Новости Днепра

На официальном сайте Петиций Президента Украины появилось обращение, в котором предлагают назначить Максима Голосного председателем Днепропетровской областной государственной администрации. Об это сообщает корреспондент «НМ» со ссылкой на «Днепровскую Панораму».

На сайт Президента прислали кандидатуру председателя Днепропетровской ОГА. Новости Днепра

«Голосний Максим Ігорович — діючий голова Єлизаветівської сільської ради, громадський діяч та правозахисник. Ініціатор багатьох антикорупційних розслідувань та кримінальних справ відносно корумпованих посадовців.

 

З часів Януковича та Олександра Вілкула веде боротьбу з розкраданням бюджетних коштів та свавіллям, яке покривають очільники обласної та районних адміністрації.

 

— Приймав участь у протидії медичній та земельній реформам, запроваджених за ініціативи губернатора Олександра Вілкула.

 

— Ініціював перший в Україні місцевий референдум.

 

— Неодноразово вигравав суди у прокурора Дніпропетровської області та інших корумпованих правоохоронців.

 

— Викривав розкрадання коштів на будівництві доріг в Дніпропетровській області під керівництвом діючого губернатора Валентина Рєзніченко.

 

З 2016 року як голова органу місцевого самоврядування, веде судову боротьбу з газовими монополіями та порушеннями в сфері газопостачання, за відновлення конституційних прав і свобод громадян України.

 

Постійно стикається зі спротивом та саботажем з боку обласного керівництва, яке перешкоджає незалежним та принциповим політикам, налаштованим на розбудову громади та створення нових можливостей, а не банальний дерибан коштів.

 

Має великий досвід відстоювання інтересів територіальних громад та досконале знання профільного законодавства. Має репутацію принципового та непідкупного політика та громадського діяча.

Це гідна кандидатура на посаду очільника Дніпропетровської області, яку увесь цей час очолювали староформатні політики, з якими він буз змушений вести юридичну боротьбу.

 

Ця людина здатна навести порядок в Дніпропетровській області — просимо підтримати цю кандидатуру!», – написано в сообщении.

Читайте также:

«Наше місто» меняет дизайн и добавляет новые возможности для аудитории

1 червня у Дніпрі стартує музичний проект «Класика на Пірсі»

Верховная Рада приняла решение по отставке главы правительства

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться: