Ввечері 25 квітня дніпропетровці запалять свічки

Такою зворушливою акцією у місті розпочнуться заходи, пов’язані із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.


DSCF3541Як повідомила заступник міського голови Світлана Єпіфанцева акція “Запали свічку” в пам’ять про всіх, кого забрав Чорнобиль збере городян о 20.00 біля пам’ятника “Чорнобильський дзвін” у сквері Героїв.

Традиційно, 26 квітня, після панахиди по загиблих і померлих внаслідок аварії на ЧАЕС у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, об 11.30 розпочнеться хресний хід до пам’ятника “Чорнобильський дзвін”, де відбудеться покладання квітів.

– Звичайно, до цієї дати у Дніпропетровську готується ще чимало важливих заходів, – зазначила Світлана Єпіфанцева. – Зокрема, зустріч керівництва міста з активістами міської спілки “Союз Чорнобиль України”, яку очолює Ігор Турчин. Це й відзначення чорнобильців у театрі опери та балету, конкурс дитячих малюнків “Дзвони Чорнобиля”, тематичні виставки та фотовиставки, літературно-мистецькі вечори. У навчальних закладах пройдуть конференції, круглі столи, уроки мужності та виховні години тощо. Ми повинні не лише піклуватися про тих, хто постраждав внаслідок катастрофи світового масштабу, а й робити все, щоб трагедія більше ніколи не повторилася. У цьому нам допоможе пам’ять.

Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: