Skip to content

Як у Дніпрі організували проживання і роботу для працівників органів соцзахисту

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Як у Дніпрі організували проживання і роботу для працівників органів соцзахисту

У Дніпрі відділення міського територіального центру в Індустріальному районі прийняло понад 30 переселенців – колег із управління соціального захисту Покровська та Пенсійного фонду Лисичанська, які були змушені покинути свої міста через активні бойові дії. Тут для них створили усі умови для комфортного проживання.

«Облаштували житлові приміщення, кухню, зону відпочинку, спільно з департаментом соціальної політики міської ради організували гаряче харчування, а також заняття з рукоділля для психологічного розвантаження. З початку війни через наш терцентр пройшло понад 40 осіб, наразі мешкають 33 людини», – розповіла заступниця директора Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі Вікторія Бабанська.

Як у Дніпрі організували проживання і роботу для працівників органів соцзахисту

Також колегам-переселенцям надали не лише прихисток, а й організували робочі місця. Завдяки допомозі колег з Дніпра управління соціального захисту Покровська та працівники Пенсійного фонду Лисичанська не лише перебувають у безпеці, а й мають можливість й надалі працювати на користь своєї громади. Зараз вони продовжують нараховувати необхідні допомоги і виплати мешканцям Покровська та Лисичанська.

За словами начальниці відділу формування трудових відносин електронних книжок Головного управління Пенсійного фонду Дніпропетровської області Наталії Божкової, їхня служба надала робочі місця для колег з Лисичанська: «Усе необхідне для роботи надали, спільно вирішуємо різні організаційні питання».

Як у Дніпрі організували проживання і роботу для працівників органів соцзахисту

Начальниця управління соціального захисту Покровської територіальної громади Ірина Бонзюк розповідає: «Вдячні колегам із Дніпра за прихисток. До нас чудово поставилися, усе так швидко, злагоджено організували. Слів немає за такий теплий прийом. Також нам виділили кабінети, де ми поставили техніку, сервери і працюємо. Продовжується прийом громадян у Покровську, а тут, у Дніпрі, ми можемо робити усі необхідні призначення, щоб наші громадяни були з виплатами і державними гарантіями. Вже 40 тис. мешканців Покровська призначили виплати звідси».

Працівниця Головного управління Пенсійного фонду Луганської області Юлія Зайцева теж висловила подяку колегам з Дніпра.

«На вокзалі нас зустріли і привезли у терцентр. Усе так зручно і затишно для проживання зробили. Продовжуємо виконувати свою роботу. Вдячні за облаштування і робочих місць. Звісно, дуже хочеться, щоб якнайшвидше усе закінчилося, настав мир і ми повернулися до своїх домівок і робочих місць», — додала жінка.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: