Skip to content

Дніпропетровщина закликає НАТО закрити небо над Україною

Алина Рудич

Заклик до НАТО закрити небо над Україною - новости Днепра

Закрийте небо над Україною! З таким закликом до НАТО та інших країн звертаються керівники Дніпропетровської області, міст та районів, голови громад, депутати. А ще – тисячі городян та селян, мешканців промислових центрів та невеличких населених пунктів.

«Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садочки – така ціна зволікання з закриттям неба. Діяти потрібно негайно!», – йдеться у зверненні до членів Альянсу.

У Дніпропетровській області вже зібрали тисячі підписів під цим документом. Їх кількість зростає щохвилини.

«Ми не хочемо нікуди тікати. Ми хочемо жити у нашій країні. Звертаємось до всього світу. Заради наших дітей – закрийте небо. Врятуйте всіх нас!», – зі сльозами на очах каже дніпрянка  Ірина Глущенко.

Підписи збирають у школах, садочках, вишах, закладах культури просто на вулицях. Люди шикуються в черги, аби підтримати звернення до Альянсу.

«Дуже багато мешканців країни, які хочуть жити в своєму домі, просто вмирають. Наші діти під бомбардуваннями. Закрийте небо!», – сказала Марина Клепченко.

Вона додала, що українці будуть захищати свою країну. Навіть якщо жінкам доведеться взяти зброю в руки.

«Я народилася та виросла в Дніпрі. Люблю своє місто, люблю країну. А зараз те, що будувалося роками, руйнують і знищують.  Звертаюся до всього цивілізованого світу: закрийте небо над Україною. Щоб над нашими містами не літали бомби», – просить дніпрянка Тетяна Кулінич.

Дніпрянин Юрій Волков наголосив, що закрити небо нині благає вся Україна.

«Всі наші голоси зіллються в один потужний голос України. Нас дуже багато. Світові лідери мають звернути на це увагу», – зазначив Юрій Волков.

Так вважає і блогерка Олександра Петрайчук.

«Що є океан, якщо не мільйони маленьких крапель. Ми хочемо, щоб на нашій землі був мир», – наголосила Олександра Петрайчук.

Закликала всіх підписати звернення про закриття неба над Україною і блогерка Олександра Синиця.

«Мені дуже важко знаходитися у Дніпрі, коли мої родичі в інших містах потрапляють під обстріли ракет. Гинуть люди. В Києві, Херсоні, Харкові мешканці ховаються у підвалах та метро», – розповіла Олександра Синиця.

До збору підписів долучилися Дніпро, Нікополь, Павлоград, Марганець, Кам’янське. Від великих міст до віддалених селищ.

24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення на територію України. З початку війни РФ завдає авіаудари по цивільному населенню. Зупинити це допоможе No-Fly Zone.

Категория: Война, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: