Skip to content

Діяльність зоопарків і цирків має бути видозмінена – дніпровський пропозиціонер Антон Андрієнко

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Діяльність зоопарків і цирків має бути видозмінена – дніпровський пропозиціонер Антон Андрієнко

В неформальний день «Сходи в зоопарк», який покликаний об’єднати любителів фауни, учасники ПРОпозиціонери Клубу вирішили обговорити проблематику українських звіринців. Депутат Дніпровської міської від партії «Пропозиція» Антон Андрієнко розповів історію місцевого міні-зоопарку і висловив пропозицію щодо врегулювання діяльності подібних закладів.

Зоокуток на Монастирському острові, який існував понад тридцять років, рішенням міської влади було закрито у 2016 році,  розповів пропозиціонер. Адже умови перебування тварин там були абсолютно неналежними і повністю не відповідали законодавству України. Всіх звірів передали в повноцінні зоопарки та еко-зони, де для них створені комфортні умови проживання.

«Це було вольове рішення міського голови Дніпра Бориса Філатова. Більше того, чи не з перших днів його каденції видане розпорядження про заборону пересувних цирків. Тож впродовж останніх 6 років в місті не виступав жоден цирк шапіто чи дельфінарій. Бо таких катівень, де по факту знущаються над тваринами, в Дніпрі не має бути», – зазначив Антон Андрієнко.

Він також підкреслив, що Україні слід активніше переймати практику цивілізованих країн і створювати екологічні парки, де люди, які хочуть наживо побачити звірів, мають бути ізольовані від них, а не навпаки.

«Зоопарки та цирки мають бути видозмінені. І це слід зафіксувати на законодавчому рівні. Ми маємо забезпечити гуманне ставлення до тварин. На моє переконання, в цирку мають виступати люди. І цирк дю Солей – яскравий приклад розвитку цього мистецтва – збирає шалені зали і постійно гастролює по всьому світу», – резюмував депутат від «Пропозиції».

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: