Skip to content

Газ «Під ключ»: комплексна послуга від АТ «Дніпрогаз»

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Газ «Під ключ»: комплексна послуга від АТ «Дніпрогаз»

Приєднання до газової мережі – складний технологічний процес, який варто довіряти лише професіоналам. Комфортне споживання газу залежить насамперед від якості робіт з будівництва зовнішніх та внутрішніх газових мереж, індивідуального підбору газового обладнання.

«Дніпрогаз» ексклюзивно надає послуги з приєднання до газорозподільної системи. З газовими мережами компанія працює майже 65 років. Цілком логічно, що АТ «Дніпрогаз» є беззаперечним лідером у наданні ліцензованої послуги з газифікації.

Неабияке значення має компетентність персоналу, який надає комплекс послуг з приєднання до газових мереж. Саме досвід фахівців у поєднанні з новітніми технологіями дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Працівники компанії, які будують газові мережі, щомісяця проходять атестацію у спеціалізованих лабораторіях.

Наприклад, газозварювальники щомісяця здають зразки зварених власноруч деталей. Далі вони передаються на експертизу і проходять випробування. Усі співробітники, задіяні у будівництві газових мереж, підтверджують свою кваліфікацію щомісяця, адже газ помилок не пробачає. У роботі газовики використовують сертифіковані матеріали, які проходять вхідний контроль та протестовані на відповідність міжнародним стандартам якості.

Який порядок приєднання до газових мереж?

Якщо вам потрібно газифікувати будинок чи підприємство, збудувати внутрішньобудинкові мережі та підібрати обладнання для опалення, необхідно звернутися до 104.ua клієнтського простору по вул. Паторжинського, 24, написати заяву у персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи підключення і навіть допоможе підібрати газове обладнання. Окрім заяви, потрібно надати пакет документів.

Перелік документів, які необхідно надати побутовим споживачам, юридичним особам або ФОП, можна переглянути на сайті «Дніпрогазу» dpgor.dsoua.com.

Приєднатись до газових мереж можуть усі. Абсолютно не суттєво, мешкаєте ви у місті або ж у приватному секторі. Єдине, що має значення – відстань до газопроводу та потужність споживання.

Потужність – це максимальний об’єм використання газу усіма наявними газовими приладами. Простіше кажучи, це той обсяг газу, який може споживати домогосподарство або підприємство, якщо включить усі газові прилади одночасно. Для цього до підключення необхідно надати паспорти газового обладнання, яке планується встановити на об’єкті замовника. Саме ці фактори і впливають на швидкість та вартість приєднання до газорозподільної системи.

Якщо потужність газоспоживання не перевищує 16 куб. м/год., а відстань до місця приєднання по прямій лінії не перевищує 25 метрів у сільській та 10 метрів у міській місцевості – ви можете скористатись послугою стандартного приєднання. Строк такого приєднання – до 90 днів, а вартість у кожному регіоні фіксована. Зауважимо, що з 1 січня 2021 року Постановою НКРЕКП від 16.12.2020 р. No 2488 затверджені діючі ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж у Дніпропетровській області. Залежно від типорозміру лічильника і місцевості суми варіюються від 12,7 тис. грн до 18,6 тис. грн без ПДВ.

Якщо клієнт має інші параметри – йому підійде нестандартне приєднання. Строк і вартість тут будуть індивідуальними, залежно від технічних умов реалізації проекту.

Як підібрати та де купити газове обладнання?

Персональний менеджер 104.ua клієнтського простору (вул. Паторжинського, 24) допоможе здійснити індивідуальний підбір ефективного обладнання. Завдяки своїм фізичним властивостям і автоматизованій доставці природний газ у поєднанні з сучасним обладнанням забезпечує високоефективне споживання енергії:

● технології спалювання природного газу дозволяють отримувати тепло енергоефективним способом з максимальним коефіцієнтом корисної дії;

● використання енергії природного газу можна повністю автоматизувати залежно від температури повітря, дня, тижня і часу доби, що забезпечує раціональне споживання енергії і високий рівень комфорту.

При підборі газового обладнання для опалення та гарячого водопостачання необхідно врахувати:

● систему опалення (поверхнева, радіаторна, повітряна);

● матеріал теплових мереж;

● загальну опалювальну площу;

● тепловтрати (вентиляція, вікна, двері, утеплення стін, стелі будинку та матеріали з яких збудовано будинок);

● кількість постійно проживаючих мешканців;

● добові витрати гарячої води одним мешканцем (л/доб);

● бажана температура гарячої води (30-45 °С).

Важливо що потужність обладнання має відповідати потребам споживання газу. Якщо споживча потужність мала – немає сенсу ставити потужне обладнання і навпаки. Надавати перевагу краще обладнанню від провідних виробників, експлуатаційний термін якого становить не менше 10 років та яке підлягає гарантійному сервісному обслуговуванню.

На завершення додамо: приєднатися до газорозподільної системи легко! Допоможе у цьому команда фахівців АТ «Дніпрогаз». Компанія гарантує експертне виконання проектування, будівельних робіт, як зовнішніх, так і внутрішніх мереж, пуск газу, підбір і встановлення обладнання. Тож радимо довіряти роботи на газових мережах лише професіоналам своєї справи.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: