Skip to content

Геннадій Гуфман: наше завдання – реальна підтримка підприємництва

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Геннадій Гуфман: наше завдання – реальна підтримка підприємництва

Напередодні Дня підприємця в Дніпрі за підтримки першого заступника голови обласної ради Геннадія Гуфмана відбувся масштабний регіональний форум представників малого та середнього бізнесу. Тут обговорювалися проблеми і шляхи розвитку бізнесу, земельні та інвестиційні питання, особливості оподаткування.

– На форумі були присутні підприємці з усіх куточків Дніпропетровської області, а також представники місцевого самоврядування, загалом близько 500 учасників, – розповів Геннадій Гуфман. – Так склалося, що в українських реаліях підприємництво – це не професія, а дуже ризикований, незахищений спосіб життя. Наші підприємці стикаються з бюрократією, складнощами законодавства. А очікують відкритості, прозорості, порядності влади. Багато хто сприймає підприємців як успішних бізнесменів, яким гроші падають з неба. Однак я, маючи великий досвід у цій галузі, розумію, що це свого роду економічна рулетка з державою. Сьогоднішнє завдання місцевого самоврядування – реальна підтримка підприємництва.

Геннадій Гуфман: наше завдання – реальна підтримка підприємництва

Серед учасників форуму була голова Лихівської об’єднаної територіальної громади Лариса Савченко. Участь у форумі вона сприйняла як відмінну можливість пошуку нових шляхів розвитку своєї територіальної громади. Лариса Савченко хотіла би, щоб в Лихівській ОТГ розвивалося тепличне господарство, бджільництво, садівництво, скотарство. Вона від щирого серця подякувала Геннадію Гуфману за запрошення на форум.

Геннадій Гуфман: наше завдання – реальна підтримка підприємництва

– Цей форум має дуже велике значення, – впевнений міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік. – Завдяки йому відбувається встановлення діалогу між бізнесом та владою. Бізнес – це рушійна сила, яка наповнює бюджети різних рівнів. Економіка Новомосковської ОТГ теж безпосередньо залежить від роботи бізнесу. Дякую Геннадію Леонідовичу за організацію форуму. Впевнений: перед нами відкриються нові перспективи. Ми, новомосковці, залучаємо до співпраці бізнесменів з різних куточків Дніпропетровщини та всієї України. Намагаємося сприяти тому, щоб їм було комфортно та зручно вести свій бізнес. Робимо все, щоб ті бізнесмени, які реєструються у нас, платять податки, відчували зв’язок з місцевою владою. Ці податки наповнюють бюджет нашого міста, стимулюють його розвиток. Тому в наших інтересах не заважати підприємцям, а підтримувати їх.

Геннадій Гуфман: наше завдання – реальна підтримка підприємництва

Напередодні Дня підприємця представники малого та середнього бізнесу Дніпропетровщини отримали від обласної ради нагороди, які вручив Геннадій Гуфман. Відзнаки стали добрим  стимулом в непростій роботі.

– Завдання місцевого самоврядування – реальна підтримка підприємців, постійний контакт і довірчі відносини. Наш форум – це не тільки привід привітати один одного зі святом, – зазначив Геннадій Гуфман. – Це також прекрасна можливість зробити ще один крок до порозуміння. Вважаю, що слова без дії  позбавлені будь-якого сенсу. Такі форуми допомагають досягти практичних результатів – це головне.

Геннадій Гуфман  перший  заступник голови  Дніпропетровської обласної ради. Багато в чому не завдяки, а всупереч обставинам підприємці продовжують розвивати бізнес, створювати робочі місця і при цьому платити податки і заробляти. Такі форуми допомагають досягти практичних результатів – це головне.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: