Skip to content

У Дніпрі комунальники розчищають ливнівки для приймання талого снігу

Перед потеплінням, яке незабаром очікується, дніпровські комунальники почали розчищати від снігу і льоду ливнівки для приймання

Перед потеплінням, яке незабаром очікується, дніпровські комунальники почали розчищати від снігу і льоду ливнівки для приймання талого снігу. Бригади комунального підприємства «Гідроспоруди» працюють передусім на магістралях та вулицях з пониженими місцями.

«Сьогодні по місту працюють шість бригад. Роботи проводяться на вул. Набережна Перемоги, Панікахи, Запорізькому шосе, просп. Б. Хмельницького. Вже від завтра працюватимуть усі бригади підприємства із залученням механізованої техніки. Плануємо встигнути максимально розчистити дощоприймачі у понижених місцях різних районів міста, зокрема й вул. Паторжинського, Південну, Каруни, Маяковського, Донецьке шосе, просп. Нігояна, а також локально на житлових масивах», – розповів під час виїзної пресконференції 21 січня головний інженер КП «Гідроспоруди» Андрій Олефіренко.

У Дніпрі комунальники розчищають ливнівки для приймання талого снігу

За словами слюсаря КП «Гідроспоруди» Сергія Бороліса, особливість робіт полягає у тому, що дощоприймачі розташовані під снігом та льодом, тож доводиться розчищати їх вручну.

«Зараз наша бригада працює на вул. Набережна Перемоги. Зранку вже встигли розчистити до 30 ливнівок. Візуально їх не видно, тому знаходимо за картами і схемами. Зі снігом поратися легше, а кригу розбиваємо спеціальними льодорубами. Проводити роботи на випередження важливо, щоб потім вода швидко стікала у ливнівки», – підкреслив Сергій Бороліс.

У Дніпрі комунальники розчищають ливнівки для приймання талого снігу

Дніпрянин Олександр Світцов прибирає прилеглу територію однієї з приватних установ на вул. Набережна Перемога. Він схвалює роботу комунальників:

«За прогнозом погоди вже ось-ось буде плюсова температура, і увесь цей сніг почне танути. Тому, звісно, важливо завчасно підготувати дощоприймачі, очистити їх від снігу, щоб вода потім швидко туди стікала, а не залишалася на дорозі».

У Дніпрі комунальники розчищають ливнівки для приймання талого снігу

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: