Skip to content

Які зміни в безпеці на дорогах Дніпра бачать водії громадського транспорту

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Які зміни в безпеці на дорогах Дніпра бачать водії громадського транспорту

У Дніпрі за останні п’ять років значно покращилась дорожня інфраструктура. Це відновлення асфальтового покриття, нові світлофори, дорожня розмітка та знаки, освітлення. Такий комплексний підхід – це безпека передусім для водії, а також пішоходів.Оновлення інфраструктурних об’єктів на дорогах Дніпра позитивно оцінюють і водії громадського транспорту. Одна з ділянок, де комплексно підійшли до ремонту – розворотне кільце та кінцева зупинка тролейбусних й автобусних маршрутів по вул. Панікахи. 

«Раніше на цьому місці була вкрай погана дорога, часткове освітлення. А зараз, як бачимо, все відремонтовано для безпечного руху громадського транспорту. Нове асфальтове покриття, освітлення, пішохідний перехід з дорожніми знаками. Це важлива ділянка для тролейбусних маршрутів, оскільки вони тут розвертаються, і це місце їхнього відстою», — розповіла під час виїзної пресконференції 5 серпня начальниця відділу організації безпеки дорожнього руху КП «Дніпровський електротранспорт» Галина Андрєєва. 

Водій тролейбусу №11 Євген Орел до десяти разів на день проїжджає відремонтовану ділянку розворотного кільця по вул. Панікахи:

«Раніше через ями машини чіплялися корпусами. Бувало таке, що й ламалися. А зараз так усе комфортно, безпечно й зручно. Можемо без жодних перешкод розвернути тролейбус. Їхати по цій дорозі – одне задоволення. Вона цілком освітлюється ввечері.  Для водія гарне дорожнє покриття і освітлення — найголовніше», — сказав водій Євген Орел. 

Через згадану відремонтовану ділянку розвертаються й автобусні маршрути, серед них й №107. Водій цього маршруту Олег Шабанов задоволений зробленим. 

«Усе якісно виконано. Гарна дорога, розмітка. Без жодних перешкод, як раніше, можу розвернути автобус. А загалом за останні роки вся дорожня інфраструктура для водіїв у місті значно оновилася. Цього не можна не помітити. Зокрема, для автобусних маршрутів з’явилися  знаки зупинки. Це дисциплінує всіх – як водіїв, так і пасажирів, щоб висадка/посадка відбувалася виключно на зупинках. Це теж безпека», — наголосив водій. 

Оновлення світлофорів – частина організації безпечного руху. Так у місті на завершальній стадії  капітальний ремонт світлофорного об’єкта за адресою перехрестя Січеславської Набережної та вул. Коцюбинського. Це вже четвертий об’єкт  у місті, який капітально оновили цього року. До цього вже облаштували по вул. Каруни — просп. Мануйлівський, Запорізькому шосе — вул. Шинній та просп. Богдана Хмельницького — вул. Шинній. Окрім того, цьогоріч збудовано два нових світлофорних об’єкти: вул. Набережна Перемоги – бульвар Слави та вул. Криворізька – вул. Переможців. 

Зокрема, на Січеславській Набережній — вул. Коцюбинського вже встановлено 9 транспортних та 6 пішохідних світлодіодних світлофорів на оцинкованих опорах. Частина з них – з таймерами зворотного відліку часу. Ділянки пішохідних переходів підсвічуються LED-світильниками. А зони підходів до пішохідного переходу обладнані пандусами й тактильною плиткою. Окрім того, при переході по Січеславській Набережній зроблений острівець безпеки для пішоходів, а по іншій стороні – направляючий острівець для консолідації транспортних потоків. 

«Наразі світлофори працюють у жовтому мерехтінні. Залишилося виконати налаштувальні роботи, розмістити дорожні знаки та розмітку. Тут достатньо жвавий рух транспорту, світлофори за терміном експлуатації потребували оновлення. Загалом, при приведенні таких капітальних ремонтів облаштовуємо острівці безпеки для пішоходів. Цього вимагають і відповідні норми», — додав в. о. директора КП «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: