Skip to content

У міськраді підбили підсумки роботи проєкту «Об’єднання міських гуртожитків»

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У міськраді підбили підсумки роботи проєкту «Об’єднання міських гуртожитків»

4 березня у Дніпровській міській раді підбили підсумки річної роботи проєкту «Об’єднання міських гуртожитків». Його було створено з ініціативи молодіжної ради Дніпра та за підтримки мера Бориса Філатова.  Під час заходу найактивніші студенти гуртожитків закладів вищої освіти Дніпра отримали цінні подарунки, грошові сертифікати та подяки від міського голови.

«Проєкт «Об’єднання міських гуртожитків» дозволяє залучити більше студентів, які проживають у гуртожитках міста, до вирішення питань облаштування кімнат відпочинку та покращення середовища, в якому вони знаходяться. Крім того, ця ініціатива дає можливість молоді весело та корисно проводити своє дозвілля. Студенти протягом року беруть участь у різноманітних турнірах та чемпіонатах і отримують цінні призи за перемоги. Реалізовується це бюджетним коштом», – сказав секретар міської ради Олександр Санжара.

У міськраді підбили підсумки роботи проєкту «Об’єднання міських гуртожитків»

Так, з березня 2019 проведено понад 70 заходів, зокрема культурно-розважальні, спортивні, музичні, а також екскурсії та офіційні збори старост гуртожитків. Загалом їх відвідали майже 2000 студентів.

«Метою цього масштабного проєкту є активізація молоді у гуртожитках. Разом із старостами ми збираємося і вирішуємо, як саме має проходити цей процес, які заходи можна влаштувати, що було б цікаво і корисно.  Так з’являються турніри з лазертагу, кіноперегляди, спортивні змагання, проведення різноманітних ігор. Приємним бонусом є те, що разом зі студентами ми покращуємо умови в кімнатах відпочинку», – розповів в. о. голови молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.

Під час підбиття підсумків студенти отримали 7 грошових сертифікатів на загальну суму 30 тисяч гривень, 60 крісел-мішків, настільні ігри, сувенірну продукцію та подяки від міського голови Бориса Філатова.

У міськраді підбили підсумки роботи проєкту «Об’єднання міських гуртожитків»

«Команда нашого гуртожитку взяла участь у змаганнях з лазертагу та настільного тенісу. За нашу активність ми отримали сертифікат на 6 000 гривень для облаштування кімнати відпочинку. «Об’єднання міських гуртожитків» – це чудова ініціатива, яка дає можливість студентам проявляти себе та ще й отримувати за це корисні призи», – сказав представник гуртожитку № 1  Дніпровського національного університету імені О. Гончара Олександр Поляков.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: