Skip to content

У Дніпрі розпочався Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

Марианна Стец

Марианна Стец

Сьогодні у спортивному комплексі «Динамо» урочисто стартував VIІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків 2002-2003 р. н. Крім того, змагатимуться ветерани: виборюватимуть Кубок України з вільної та греко-римської боротьби.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Учасників змагань привітав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

— Проведення такого турніру та кубку стало традиційним. Нам активно у цьому допомагають спонсори – фонд «Солідарність» та спортивний клуб «Ведмідь», і ми їм за це вдячні. До Дніпра на змагання з’їхалася велика кількість спортсменів – і юні борці, і ветерани спорту. Змагання триватимуть два дні. Учасникам – гарного настрою, сили духу. Нехай переможе найкращий, – сказав Олександр Шикуленко.

Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток та становлення греко-римської та вільної боротьби у місті Дніпро, за виховання чемпіонів, відданість спорту вручили тренеру Олександру Черпакову, який нещодавно відсвяткував своє 90-річччя.

Костянтин Божченко приїхав на Кубок України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів-борців з Києва. Він представляє дивізіон спортсменів 35-40 років.

— Понад 10 років займаюся вільною боротьбою. У Києві заснував дитячу школу з цього виду спорту, тренуємо там молоде покоління. Вільна боротьба як вид спорту користується популярністю серед дітей, і це не може не радувати, – сказав спортсмен. До слова, Костянтин Божченко сьогодні вже здобув першу перемогу.

Загалом у змаганнях беруть участь понад 150 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Токмака, Полтави, Києва та Київської області. Переможці та призери отримають медалі, дипломи та кубки.

Довідка. У Кубку України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів-борців беруть участь спортсмени у віці 35 років і старші. Вагові категорії: 55-58 кг, 63 кг, 69 кг, 76 кг, 85 кг, 97 кг, 130 кг, допуск +2 кг. У VIІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті ветеранів-борців Дніпропетровщини серед юнаків 2002-2003 р. н. беруть участь спортсмени у вікових категоріях 27 кг, 29 кг, 32 кг, 35 кг, 38 кг, 42 кг, 47 кг, 53 кг, 59 кг, 66 кг, 73 кг, 85 кг, допуск +1 кг.

Категория: Новости Днепра, Новости здоровья Днепра

Метки: ,

Поделиться: