Skip to content

Поліцейські «Школи безпеки» дали школярам практичні поради (ФОТО, ВІДЕО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

Не піднімати підозрілі предмети, не чіпати залишені без нагляду валізи, вміти надати першу долікарську допомогу при травмі із кровотечою та протистояти проявам насилля в сім’ї чи дитячому колективі — ось стислий перелік практичних порад та навиків, які отримали школярі від поліцейських «Школи безпеки».

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в Дніпропетровській області.

В рамках навчально — просвітницьких заходів з безпеки життєдіяльності для дітей та молоді «Знай. Вмій. Застосовуй» поліцейські Головного управління зустрілися із дітьми середньо-загальноосвітньої школи №53,що у Шевченківському районі обласного центру.

Відразу ж зустріч вилаштувалася у формі діалогу і, у відведену академічну годину, вгамувати інформаційний попит школярів, поліцейським не вдалося. Насправді ж це є свідченням того, що тематика, обговорити яку запропонували правоохоронці, дійсно є затребуваною.

За словами інспектора відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Ангеліни Гурбанової, нажаль проблема насилля в сім’ї, дитячих колективах носить непоодинокий характер. Щоправда далеко не завжди діти готові розповісти про це дорослим, тим паче протистояти проявам насилля. То ж бо співробітники ювенальної превенції намагаються ненав’язливо роз’яснювати школярам алгоритм дії вразі, коли вони, чи їх товариші зустрічаються із такими негативними проявами.

Санінструктор полку поліції особливого призначення «Дніпро-1» провела майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги у випадках кровотечі при травмуванні кінцівок, ймовірному травмуванні хребта, із раптовою втратою свідомості. Школярі долучилися до практичної частини тренінгу і це безперечно спряло ефективнішому засвоєнню інформації.

Та особливий шквал запитань очікував на поліцейських-вибухотехніків. Напевно цьому ,в деякій мірі, сприяє сама ситуація, яка склалася в країні в останні два роки. Близькість військових дій та наявність небезпечних пристроїв поруч вже не робить тему вибухонебезпечних предметів захмарною. Поліцейські продемонстрували учням роботу робота, який допомагає безпечно проводити вилучення небезпечних предметів та проведення їх знешкодження.

Програма «Знай. Умій. Застосовуй» започаткована Головним управлінням НП в Дніпропетровській області у січні 2016 року. Мета даної Програми полягає, у першу чергу, в ознайомленні дітей та молоді з правилами особистої безпеки, підвищенні їхньої готовності діяти швидко, свідомо в умовах шкідливих та небезпечних факторів природного, техногенного, екологічного та соціального середовища (буде надаватись алгоритм дій у разі виникнення складних ситуацій, що несуть загрозу життю чи здоров’ю); по-друге, виховання у дітей та молоді почуття колективізму, готовності прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, зокрема, вміння надавати першу медичну допомогу, а також направлена на правове виховання.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: