Skip to content

У Дніпрі з’явився «Ялинкокіт» (ФОТО)

Марианна Стец

Марианна Стец

У саду Музею українського живопису відкрилася незвичайна новорічна ялинка

 

Особливість її в тому, що зроблена вона у формі героя твору Льюїса Керролла «Аліса в Країні чудес» Чеширського Кота. «Ялинкокота» висотою близько 2,5 метрів зробили зі штучної хвої, прикрасивши яскравою мішурою. На його виготовлення пішло близько тижня. Незвичайний звір розташувався поряд зі справжньою живою ялинкою. Деякі перехожі, побачивши здалеку чарівну посмішку відомого казкового персонажа, зупинялися, щоб зробити поряд із ним селфі.

На свято запросили дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Дід Мороз та Снігуронька зустрічали малечу біля входу до музейного саду. Для дітей вони провели цікаві ігри та невеличкі конкурси. Після цього, торкнувшись жовто-червоних котячих лап, дітлахи загадали заповітні бажання. А ще маленькі гості читали вірші, танцювали і отримували подарунки – дитячі книжки. Усі вони залишилися задоволені таким цікавим заходом.

Автор незвичайної ідеї – засновник Музею українського живопису Олег Наумов.

– Ця ідея з’явилася випадково, – розповідає він. – По-перше, було шкода зрублених новорічних дерев. По-друге, звичайна ялинка – це не цікаво. Хотілося зробити щось більш таємниче і казкове. Ми знайшли спонсорів, які допомогли зробити «Ялинкокота», що посміхається до всіх та виконує дитячі бажання. Гадаю, більше в світі ніде такого немає.

Також засновник музею зазначив, що чарівний котик поселився у музейному саду назавжди. Тож його можна буде побачити у будь-яку пору року.

Маріанна Стець, фото автора

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: , ,

Поделиться: