Skip to content

В ДНУ ім. Гончара відбувся пробний творчий конкурс для майбутніх журналістів

Людмила Гейко

Людмила Гейко

У ДНУ імені Олеся Гончара на факультеті систем і засобів масової комунікації відбувся пробний творчий конкурс для абітурієнтів спеціальності «Журналістика».

Про це повідомили в прес-службі вишу.

Проводився він у рамках традиційного дня відкритих дверей. Для школярів та їхніх батьків провели екскурсію факультетом, пояснили специфіку навчання, розповіли про спеціальні курси з підготовки до творчих конкурсів та ЗНО, надали інформацію про складання творчого конкурсу тощо. Майбутні абітурієнти мали змогу пройтися коридорами факультету, побачити журналістську лабораторію, бібліотеку.

У самому творчому конкурсі взяли участь більше 10 школярів з різних навчальних закладів міста та області. Протягом години бажаючі писали твір-роздум на одну з тем: «Журналіст – людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу», «Про світле майбутнє піклуються політики, про світле минуле – історики, про світлу сучасність – журналісти», «Журналістика – не тільки професія, а й спосіб життя». Усі, хто хотів випробувати свої сили, показали гідні результати та отримали оцінку провідних фахівців кафедри масової та міжнародної комунікації ДНУ.

Варто відзначити, що на факультеті видається студентська газета «Гончар Інфо». Абітурієнти можуть випробувати себе в ролі журналістів. Найкращі тексти обов’язково будуть опубліковані. Це чудова можливість проявити себе та отримати чималий досвід.


Одна з абітурієнток Надія Мішина, учениця СЗШ №7 Дніпра, розповіла, чому вона бажає здобути освіту саме на факультети систем і засобів масової комунікації:

«Я хочу навчатися тут, тому що журналістика – це цікаво, активно, ця професія відкрита для нових знань і можливостей. Наскільки я знаю, то професія є прибутковою, і для мене це теж важливо. Мені здається, що саме тут я зможу виявити себе якнайкраще».

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: