Skip to content

Жителів міста запрошують на фестиваль японської культури «Дні Японії у Дніпрі»

Анна Заикина

Анна Заикина

for_rectangle4891На цих вихідних дніпряни матимуть змогу відвідати мають змогу відвідати заходи, присвячені японській мові, культурі та мистецтву. Фестиваль влаштовує Українсько-Японський центр Київського політехнічного інституту.

Дніпро – третє місто України, яке приймає фестиваль «Дні Японії», але організатори наголошують, що у нашому місті фестивалю влаштували найтепліший прийом. Організаторів підтримала Дніпровська міська рада, міський голова Борис Філатов – пристрасний шанувальник японської культури, і Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Суміна.

— Відносини України з Японією дуже міцні, — зазначив Посол. – Особисто я підтримую позицію України у питаннях анексії Криму та незаконних військових дій на сході країни. А фестиваль «Дні Японії» дасть нам можливість зробити стосунки наших держав ще кращими.

Програма буде вельми різнобічна: любителі східної культури зможуть послухати пізнавальні лекції, відвідати заняття з японської мови й побачити унікальні виставки кімоно, гравюри, ляльок та ремісничих виробів.

Президент Дніпропетровської обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер розповів:

— Під час фестивалю ми влаштуємо показові бої з традиційних та екзотичних видів бойових мистецтв. Ми покажемо гостям, наскільки у нашій країні розвинені східні бойові мистецтва.

Фішка фестивалю – майстер-класи з каліграфії, фурошікі та орігамі, цікаві не лише дорослим, а й дітям. Завершиться святкування у неділю концертом піаніста світового рівня Накамури.

Готується безліч інших заходів, що наблизять глядачів та учасників до культури Країни, де сходить Сонце. Детальну програму розміщено на сайті Музею українського живопису за посиланням: museum.net.ua/afisha/programa-festivalyu-yaponsko%D1%97-kulturi-dni-yaponi%D1%97-u-dnipri.

За вихідні жителі Дніпра поринуть у атмосферу Сходу, стануть свідками справжньої чайної церемонії та на власному досвіді пізнають мистецтво японських ремісників. Вхід на всі заходи фестивалю вільний.

Анна Заікіна

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: , ,

Поделиться: