Skip to content

Борис Філатов з робочим візитом виїхав на два дні до Литви (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d1%847 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов розпочав офіційний дводенний візит до Литви.

Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

Протягом першого дня відрядження Борис Філатов планує зустрітися з мером Вільнюса Ремігіюсом Шимашюсом та відвідати будівництво місцевої об’їзної дороги. А розпочав свою робочу поїздку очільник Дніпра з візиту на державну лабораторію, яка контролює якість ремонту доріг в країні під час їхнього будівництва. Підприємство є одним із найпотужніших у Литві, його оснащення коштувало 6 млн євро. Представників Дніпра вразило, що лабораторія має найсучаснішу техніку та може відтворювати дорожнє покриття для тестування, зокрема, на продавлюваність та стирання асфальту, а також на дотримання решти вимог, які існують в Євросоюзі. У лабораторії працюють 108 фахівців, переважна більшість яких має вищу профільну освіту.

%d1%842

Дніпровській делегації також презентують литовські розробки у сфері будівництва вулиць і дорожнього покриття та контролю якості виконання робіт.
8 листопада Борис Філатов відвідає будівництво дороги в Каунасі та проведе зустріч із очільником міста Вісвалдасом Матійошайтісом. Міський голова Дніпра також планує відвідати базу «Кауно тілтай», побачити, як працює асфальтобетонний завод та низка лабораторій, де тестуються найбільш інноваційні методики.

%d1%843

Зазначимо, що на час перебування Бориса Філатова з візитом у Литві виконання обов’язків міського голови покладене на його заступника – Світлану Єпіфанцеву.

У закордонному відрядженні Борис Філатов перебуває разом з очільником Вінниці Сергієм Моргуновим. Делегації об’єднали зусилля заради зменшення витрат та більш детального обговорення литовського досвіду в тристоронньому форматі.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: