Skip to content

Рятувальники презентували спільну діяльність в рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

mchsВ перший день жовтня на центральній площі міста Дніпро відбулось проведення Тижнів Німеччини в Україні. В рамках заходу були презентовані організації, установи та проекти, які реалізовуються на Дніпропетровщині за підтримки Уряду Німеччини та німецького фонду міжнародного співробітництва GIZ.

mchs2

Про діяльнысть рятувальників на цих заходах повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Так, кожен з громадян міг дізнатися про техніку та обладнання Служби порятунку, а також про роботу із захисту життя людей від надзвичайних ситуацій. Було презентоване обладнання, яке придбано в рамках проекту щодо підтримки України в управлінні надзвичайними ситуаціями.

mchs3

Кожен з партнерів знайомив мешканців міста зі своєю діяльністю, зокрема роботою з надання соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, енергоефективності громад, навчання населення першій допомозі та діям в надзвичайних ситуаціях тощо.

В рамках концертної програми від ДСНС виступила команда-переможниця Фестивалю дружин юних пожежних з літературно-художньою композицією на тему актуальних проблем безпеки.

mchs4

Організаторам заходу вдалося провести свято у невимушеній обстановці, в якій кожен міг не лише відпочити, послухати концерт та пригоститися стравами німецької кухні, а й дізнатися про важливу роботу із допомоги нашому регіону.

 

Довідка:

За підтримки Уряду Німеччини та німецького фонду міжнародного співробітництва GIZ в області було збудовано п’ять транзитних містечок (міста Павлоград, Кам’янське, Дніпро, Нікополь та Кривий Ріг). Містечка  розраховані на заселення 2456 внутрішньо переміщених осіб.

24 та 25 вересня 2016 року Тижні Німеччини відбулись в містах Павлоград та Кам’янське.

1 жовтня захід проведено в містах Дніпро та Кривий Ріг.

2 жовтня усі охочі запрошуються відвідати Тижні Німеччини, які пройдуть на території модульного містечка в місті Нікополь.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: