Skip to content

У «наркоаграрія» вилучили наркотиків на суму близько 600 тис. грн (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

narkoПрацівники Управління з обслуговування Дніпропетровської та Запорізької областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України провели обшук у мешканця одного з сіл Нікопольського району.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

На присадибній ділянці молодик облаштував теплиці для вирощування рослин коноплі елітних сортів з метою виготовлення з неї «марихуани».

Загалом наркофермер посадив більше 50 рослин «диво-зілля», доглядав за ним та культивував.

Крім того, у нього вилучено психотропну речовину «метамфетамін», розфасовану по пакетах та готову для продажу «марихуану», травичку, підготовлену до подрібнення, шприц із наркотичною речовиною «опій ацетильований», а також прекурсори для його виготовлення.

Крім того, поліцейські вилучили у нього і мисливську рушницю без відповідних дозвільних документів.

narko2

За словами наркофабриканта, марихуану він планував збувати в Нікополі та на прилеглих територіях. За цінами «чорного» ринку вартість вилученого може складати близько шестисот тисяч гривень.

Наразі усе направлено на експертизу, крім того відкрито кримінальні провадження за низкою статей Кримінального кодексу України, відповідно до яких правопорушникові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 8 років.

Категория: Новости Днепра

Метки: , , ,

Поделиться: