Skip to content

Як вберегти майно від квартирних злодіїв. Рекомендації поліції охорони

Юлия Мухина

Юлия Мухина

кражаОстаннім часом в Дніпропетровській області в зв’язку з погіршенням економічної ситуації та літньою порою відпусток кількість «домушників» збільшилася. Ніхто і ніде не може бути впевненим, що злодії обійдуть його житло стороною. Заступник начальника Управління поліції охорони Юрій Войтенко розповів мешканцям Дніпропетровщини як зменшити ризик стати жертвою злодіїв, повідомляє Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

— Кримінальна практика свідчить, що квартирні крадіжки найчастіше скоюють там, де господарі не подбали про міцні двері, добротні замки, не встановили сигналізацію, грати на вікнах, не вжили інших заходів безпеки, — повідомив Юрій Войтенко. — За статистикою більше 70% крадіжок припадають на передобідню пору. Найбільш популярний період для «домушників» — тривалі вихідні та свята, коли господарі квартир покидають свої будинки. Трапляється навіть таке, що цілий поверх залишається безлюдним.

За шість місяців поточного року зареєстровано понад 2 000 квартирних крадіжок. Проникнути в приміщення злодії можуть багатьма способами — через двері, відімкнувши їх відмичками або власним ключем, купленим у виробника дверей з замком, спецприладами, придбаними в мережі Інтернет, розкрутивши замок або знявши двері з петель. Злочинцеві достатньо 8 хвилин, щоб обчистити будинок жертви.

Поліція охорони в Дніпропетровській області рекомендує дотримуватися основних правил: двері повинні бути надійні, сталеві, відкриватися назовні, з ригельним замком, петлі не повинні бути зовнішні. До вибору замку треба поставитися серйозно, чим вище клас замка, тим довше злодію доведеться з ним возитись, щоб відкрити. Якщо ви живете на першому чи другому поверсі, вікна необхідно оснастити гратами.

— Найнадійніший спосіб уберегтися від крадіжки — установка сигналізації з підключенням на пульт централізованої охорони, — запевнив підполковник поліції Юрій Войтенко. — У разі спрацювання сигналізації на охоронюваній квартирі або приміщенні на пульт надходить сигнал «Тривоги» і на місце події протягом 4-6 хвилин прибувають співробітники поліції охорони.

Підтвердженням якісної та ефективної роботи поліції охорони є кількість квартир, що обладнані сигналізацією – майже 7 тисяч. Жодна з них не була обікрадена, а всі спроби закінчувались для зловмисників невдачею та затриманням поліцейськими охорони.

Звернутися з будь-яких питань охоронної тематики можна за телефонами безкоштовної Всеукраїнської інформаційної лінії Департаменту поліції охорони: 0800502220, 0990502220, 0970502220, 0730502220.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: