Skip to content

Масований ворожий обстріл: у цю ніч у небі над Україною було знищено 602 БпЛА та 40 ракет

Ксения Куземко

У ніч на 2 червня (з 18:00 1 червня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА та ракет повітряного, морського та наземного базування різних типів. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Повітряні Сили ЗС України.

Основний напрямок удару – Київ. Також атаковано Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтавщину та інші регіони. Ворог застосував:

  • 8 протикорабельних ракет 3М22 “Циркон”;
  • 33 балістичні ракети Іскандер-М;
  • 27 крилатих ракет Х-101;
  • 5 крилатих ракет “Калібр”;
  • 656 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів “Бандероль”, дронів-імітаторів типу “Пародія”.

За попередніми даними, протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі:

  • 11 балістичних ракет Іскандер-М;
  • 26 крилатих ракет Х-101;
  • 3 крилаті ракети “Калібр”;
  • 602 ворожі БпЛА різних типів.

Зафіксовано влучання 30 балістичних, 3 крилатих ракет та 33 ударних БпЛА на 38 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 15 локаціях.

Раніше ми писали, обстріл Дніпра: в ОВА показали наслідки ворожого удару.

Ми писали, понівечено щонайменше 49 будинків: Філатов повідомив про масштабні руйнування після нічної атаки.

Категорія: Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: